Móda je můj život! Ale i když miluji trendy, spíše ocením styl a nápaditost, ale také přirozenost a vlastní “hlavu”, která mnohým celebritám chybí.

Elsa Hosk

Elsa Hosk.

Skandinávské zlatíčko, modelka, kterou proslavilo předvádění prádla pro Victoria’s Secret splácala páté přes deváté a vyrazila do mrazu. Kožíšek  má styl, kabelka punc luxusu a zbytek je ležérní… Podtženo sečteno okem módního guru, klasický styl modelek v soukromí, okem Stelly S. nuda bez ladu a skladu.

Julia Roberts

Julia Roberts.

Je prostě božská, i v klasickém vagabund stylu, kdy čeká až přijde její natáčecí čas, je tahle ženská nádherná. Hádal by jí někdo padesátku? Těžko… Khaki parka hřeje a přitom ladí k hereččiným vlasům, čepice podtrhuje její krásný obličej, luxusní šála mě baví.

Princeznička Charlotte

Princeznička Charlotte.

Wow, tahle malá britská princeznička se narodila snad včera a přitom už jde do školky! Čas letí a malá dáma jde do krásy své maminky a móda jí zjevně není cizí. A mě zase potvrzuje, že kabát vypadá vždycky skvěle na malé princezně i na velké dámě. A ty botičky… nejsou úžasné?!

Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence.

Závidím Jen, že se pohybuje v teplých krajích, a i když si nad outfitem moc hlavu nelámala, sekne jí to. Odhalené bříško je pořád ještě uznatelné, džíny s vysokým pasem jí sedí a svetr chlupatec, má dobře zvolenou barvu. Taška přes ruku není wow, ale promíjíme.

foto:profimedia

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.