Po světě má představitel filmového Thora miliony obdivovatelů a není to jen díky jeho hereckému umění. Fanoušky, zejména ty ženského pohlaví, upoutal i svou urostlou postavou, na které pravidelně pracuje ve fitness centru. A protože karanténa zasáhla i svět celebrit, dává nyní svým fanouškům a nejen jim tipy, jak se cvičení věnovat.

Hollywoodský krasavec dbá na zdravý životní styl a bez pravidelného pohybu se neobejde. I díky tomu vznikla jeho aplikace „Centr“, která přináší fitness tipy, ale také rady ohledně zdraví a správné životosprávy. Během karantény však není snadné cvičit, protože fitness centra jsou uzavřená i pohyb venku je omezený. A protože většina lidí nyní tráví čas převážně ve svých domovech a hlavou jim koluje spousta obav, chtěl Hemsworth udělat krok, kterým jim pobyt v karanténě usnadní a zpříjemní.  

Herec se rozhodl poskytnout svou aplikaci „Centr“ uživatelům po dobu šesti týdnů zdarma a svůj záměr na Instagramu takto okomentoval: „Centr byl založený s myšlenkou zpřístupnit zdraví a štěstí všem a já doufám, že tímto krokem to během zdravotní globální krize lidem trochu usnadním.“

Zejména v období, kdy je ohroženo naše zdraví, je totiž třeba posilovat imunitu, dbát na životní styl, vyhýbat se stresu a nalézt vnitřní klid. Jen tak zůstaneme dostatečně silní a budeme schopni čelit výzvám, které před námi vyvstaly, i těm, jež nás ještě čekají.

Foto: Depositphotos.com