Máte před sebou dovolenou vysoko v horách, nebo si chcete udělat zásobu sluneční kosmetiky na jaro, abyste letos nepodcenili sílu prvních jarních paprsků? V tom případě se zapojte do soutěže! Vyhrát můžete jednu ze tří opalovacích novinek z portfolia španělské sluneční dermokosmetiky Heliocare, jejíž hlavní tváří je tenista Rafael Nadal!

Heliocare 360° Water Gel SPF 50+ je gel na opalování určený především pro suchou a dehydratovanou pokožku, ale dobře poslouží každému typu pleti, včetně té smíšené a mastné. Poskytuje komplexní spektrum ochrany proti záření UVA, UVB, infračervenému záření typu A i viditelnému záření. Získá si vás ultra lehkou texturou, díky které snadno přilne k pleti a rychle se do ní absorbuje. Produkt je k dostání v balení po 50 ml za prodejní cenu 649 Kč.

Výherci: H. Pokopová, J. Plachá, L. Turčin

Více se o této sluneční kosmetice dozvíte na e-shopu www. heliocare.cz. Sledovat můžete také Instagram značky Heliocare_cz a stránku na Facebooku Heliocare CZSK.

Foto: Heliocare

2 KOMENTÁŘE

  1. Super výhra Doufám že léto si už všichni užijeme Hodně zdravíčka všem a ať už jsme v létě v klidu a můžeme si ho v klidu užívat

Comments are closed.