Letošní léto bude mít možná trochu jiný scénář než jsme si v zimě plánovali, ale to neznamená, že nebude fajn. Teplých dnů stále přibývá, a tak je na místě zamyslet se nad skladbou letního šatníku. Co je letos in?

Návrat k přírodě, to je téma, které se prolíná celou společností a nejinak je tomu i v módě. Přírodní materiály jsou velmi příjemné a jejich vlastnosti lze ocenit hlavně v době, kdy rtuť teploměru přesáhne pětadvacet stupňů. Tkaniny jako bavlna a len totiž dokáží krásně zchladit pokožku, jsou lehké, prodyšné a navíc ekologické.

Investice do oblečení z přírodních tkanin se vyplatí, protože tyto módní kousky jsou nadčasové a velmi snadno se dají kombinovat s ostatním oblečením. Ať už si vyberete basic kousky nebo ty designové, obuv nebo doplňky, letos budete zaručeně trendy.

Foto: archiv firem

2 KOMENTÁŘE

  1. Krásné kousky! Přírodní materiály jsou na léto prostě nejlepší. Líbí se mi hlavně ty botky a kabelky 🙂 z Cellbesu mám i já několik lněných kousků, z loňského roku šaty a z letošního topíky a kalhoty a nosím je fakt ráda.

Comments are closed.