Leden je měsícem předsevzetí, která si dáváme po vánočním období plném hojnosti. Jednou z našich častých snah je také odlehčení jídelníčku a s ním spojené snížení váhy. Zkoušíme různé diety, při kterých častokrát trpíme hladem nebo opomíjíme jednu složku stravy.

Netrapte své tělo. Soutěžte o 3x výživný koktejl Formula 1 od Herbalife Nutrition s novou příchutí vanilka-smetana. Připravit jej zvládnete během chvilky. Stačí smíchat prášek s mlékem. Pokud máte více času, můžete jej doplnit ovocem a rozmixovat. Koktejl obsahuje vysoce kvalitní proteiny, prospěšnou vlákninu, nezbytné vitamíny a minerály. Získáte tak živiny, které vaše tělo potřebuje.

Koktejl Formula 1 s novou příchutí vanilka-smetana je vyroben z veganských přísad, neobsahuje lepek ani žádná umělá barviva. Díky vysokému obsahu proteinů přispívajících k růstu svalové hmoty je koktejl Formula 1 náhradou jídla, která obsahuje hlavní mikro i makro živiny, a navíc je obohacena o rostlinné látky a byliny. Obsahuje 25 vitamínů a minerálů včetně vitamínu D přispívajícímu k normální funkci imunitního systému a vitamínu C pomáhajícímu ke zmírnění únavy a malátnosti.

Nápovědu k soutěžní otázce naleznete na www.herbalife.cz

Soutěžit můžete do neděle 9. února 2020. Koktejl vyhrají tři výherci.

Výherci: V. MAlásková, M. Bajerková, M. Moravanská

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.

3 KOMENTÁŘE

  1. Děkuji za výhru…je to super👍jestě nikdy jsem nic nevyhrála…

Comments are closed.