Jaro je tady a s ním se blíží i romantický svátek všech zamilovaných. Pokud přemýšlíte čím ženě udělat na prvního Máje radost, můžete se nechat inspirovat novou kolekcí české klenotnické značky ALOve pro období jaro/léto 2018. Celkově se jedná o šest kolekcí plných originální šperků symbolizující energii a lásku.

Příběh bez konce/Endless Story

Hlavním tématem je vrstvení ať už v rámci různých motivů nebo barev. Kolekce je stvořená pro ženy, které se chtějí odlišit od ostatních. Náhrdelníky, prstýnky a náušnice z bílého, žlutého nebo růžového zlata s motivy motýlka, srdíčka, mašličky, křížku, kolečka a slzy posázené brilianty. Pokud vám vrtá hlavou, po kterém kousku sáhnout, nezoufejte a kombinujte. Méně není vždy více.

Zvířátka/Origami Limited Edition

Dámy pozor! Letos frčí origami. Skládací technika pocházející z Japonska se stala inspirací i pro jednu z kolekcí ALOve. Skládá se z několika motivů, jako je pes, lama, medvěd a liška. Všechny přívěsky se vyrábí v lesklé nebo matné verzi. Každé zvíře má své vlastnosti a symbolický význam. Objevte to své, které je spjaté s vaší duší a noste ho s hrdostí.

Klíčky/Keys

Pokud hledáte originální dárek k svátku zamilovaných, darujte doslova klíč k vašemu srdci. Přívěšek ve tvaru klíčku v sobě nese určitý druh magie. Věří se, že má moc odhalovat nepoznané. Mimo jiné symbolizuje štěstí, které svého nositele chrání. K dispozici jsou náhrdelníky ze žlutého zlata s přívěskem posetým brilianty nebo barevnými drahými kameny.

Jarní barevná inspirace

Ke každému měsíci patří barevný drahý kámen. Najděte ten svůj a vyladtě s ním svůj outfit. Vybírejte z nepřeberného množství náušnic, prstenů či náhrdelníků z bílého, žlutého nebo růžového zlata doplněné o safír, citrín, rubín, smaragd, topaz, ametyst nebo olivín.

Perly

Éra perel je zpět. Jejich kouzlu neodolalo mnoho slavných žen, mezi nimi například návrhářská ikona Coco Chanel či kráska Audrey Hepburn. Jedná se o nadčasový, luxusní a elegantní klenot, jenž by neměl chybět ve šperkovnici žádné milovnici módních doplňků.

Zásnubní a snubní prsteny

Chystáte se požádat svou drahou o ruku? Vyberte výjimečný šperk, který ji dojme a s radostí vám odpoví „ANO“. V nabídce je žluté, bílé nebo růžové zlato s brilianty různých velikostí. Úprava velikosti na míru je samozřejmostí. Každý z těchto prstenů se vyrábí na zakázku a fantazii se meze nekladou. Kromě velikosti prstene a kamene lze vybírat i jednotlivé barvy či jejich kombinaci. Na vybraný šperk si můžete nechat vygravírovat své iniciály či datum, které navždy budou tou nejkrásnější vzpomínkou

Více informací najdete na www.alove.cz

Text: -tya-

Foto: ALOve

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.