Vášeň je odjakživa spojována s ohněm. Není proto až tak udivující, že trojice zrozenců v ohnivém živlu je od přírody obdařená přímo vášnivým temperamentem. Kromě nich tuto horkokrevnou kvalitu ale překvapivě získal i jeden zástupce vodního živlu a jeden, který patří zemi.

Lev

S těmi, co se narodili ve znamení Lva, jde vášnivost ruku v ruce s prudkým vzplanutím a rychle rostoucími city. Pro Lvy je typické černobílé vidění světa, a když milují – tak buď všechno nebo nic. Kvůli jejich prudkým citům partneři Lvů často prožívají lásku podobající se divoké jízdě na horské dráze. Dokáží být také tvrdohlaví, nezlomní, ale i zábavní a hraví – doslova jako děti.

Střelec

Znamení, které se s vášnivostí a přímostí sobě vlastní aktivně vrhá do nových dobrodružství i životních výzev. Nenechte se ale oklamat jejich horkokrevnou povahou. Střelci mají věci pevně pod kontrolou, ačkoliv milují vzrušení i nové a zároveň intenzivní prožitky, které obohacují jejich věčně zvědavou duši.

Beran

Netrpěliví Berani na nic nečekají a odhodlaně míří přímo k cíli. Často bývají smělými iniciátory nejrůznějších aktivit i erotických hrátek. Nesnáší stereotyp, umí být úžasně nepředvídatelní a disponují uměním okořenit chvíle, které s nimi strávíte. Nudit se s nimi rozhodně nebudete.

Štír

Znamení, které je plné spalující vášně, touhy a chtíče. Za svou maskou chladného klidu, Štíři často skrývají své hluboké a silné emoce. Ty lze odhalit při pozornějším pohledu do jejich očí, jež jsou magnetizující a smyslné – a nepochybně i pozoruhodně přitažlivé pro všechna ostatní znamení.

Býk

Jednoduší, přímí a vytrvalí. Takoví jsou Býci – mimo jiné velcí požitkáři –, kteří mají vysoce vyvinutý smysl pro vlastnictví, aniž by rozlišovali, zda se jedná pouze o nějakou věc nebo o milovanou bytost. Jejich vášnivá povaha může v tomto ohledu přerůst až v nadměrnou žárlivost, případně panovačnost.

Foto: profimedia

Redaktorka časopisu Sedmička a webu Ženydívky.cz. Má ráda literaturu, dokumenty, přírodu a procházky starou Prahou.