Odmyslete si přehlídky slavných jmen, my jsme pro vás vybrali nositelné trendy, které módní mola kopírují, ale otrocky nenásledují. Tak tedy co musíte mít letos na podzim v šatníku?

Barvy ano, ale v potlačených odstínech. Pokud jste si v létě libovali v zářivých barvách jako je oranžová, žlutá nebo růžová, vězte že o ně ani tento podzim nepřijdete, ale měli byste ubrat na intenzitě. Potlačené tóny jsou žádoucí.

Kabátek v dýňové barvě, Marks&Spencer, 2999 Kč

Zvířecí vzory neopustí módní trh ani tuto sezónu. In budete v topech nebo kalhotách s potiskem, ale i v akrylovém „kožíšku“, který zvířecí kožešiny napodobuje. Pokud si na oblečení netroufáte, sáhněte po stylových doplňcích.

Kabátek, Lindex, 3999 Kč.

Hurá, květiny zůstávají na scéně! Může to být třeba v šatové formě, nebo v modernějším pojetí, třeba jako krajková ozdoba topu. In jsou i na sukních, kalhotách nebo doplňcích.

 

Triko s krajkovou aplikací, Esprit, 749 Kč.

Zvonové džíny, lehce crazy svetry se zvonovými rukávy, lodičkovým výstřihem, ale také roláky… Ano, retro mánie nás neopouští. Je jen na vás, jak ji ve svém šatníku (ne)pojmete, právě vy.

 

Něžné krajky, splývavé materiály, ano, romantický glamour stále jede dál. Můžete ho pojmout civilněji, třeba jako u těchto červených, kratších šatů, Bonprix, 799 Kč, nebo více dramaticky a zahalit se do rozevlátého modelu, evokujícího romantické, románové hrdinky.

Krátké červené šaty, Bonprix, 799 Kč.
Léta se věnuje nejstarší medicíně světa ajurvédě, aromaterapii a józe a stále se zdokonaluje dalším studiem.