Moji na esoteriku zaměření kolegové se shodují, že kulminace čistících energií vrcholí a hvězdy dávají jejich názoru zapravdu. Týden by měl být opravdu hutný, je třeba provětrat vnitřní nastavení – říct si, co nás děsí, trápí, nervuje… Pokud to neudělám, kostlivci vylezou ze skříně sami.

Beran

I když jste už mnoho pracovních věcí vyřešili, pořád ještě není cíl na dohled. Musíte přijít na to, co vás limituje, kde se stala chyba, že pořád neděláte vše, co byste rádi. Potenciál totiž máte slušný a na kariérním žebříčku se pravděpodobně brzy posunete dále.

Býk

Býčí úplněk u vás zamíchal kartami a možná se vzpamatováváte do teď. Někteří Býci budou mít problém se spánkem a jiní zase s energií. Musíte najít způsob, jak dobít baterky a věřte nebo ne, ten se skrývá ve vás. Buďte hodně venku, jezděte na výlety a také si dopřejte lásku.

Blíženci

Zase to bude o lásce, příležitosti máte, ale pořád to není ono. Asi už vás napadlo, že chyba není v partnerovi nebo možná v nastávajícím partnerovi, ale ve vás. Kořeny vaší nespokojenosti se skrývají hluboko v dětství, zkuste na ně přijít a máte vystaráno.

Rak

U vás to bude především o tom, přiznat si pravdu, podívat se na věci, které se poslední měsíce dějí jako na sled událostí, které se vám snaží něco naznačit, ne jako na dramata a karamboly, které nemůžete ovlivnit. Tak co byste od života vlastně chtěli, víte to?

Lev

Když vyměníte snahu se ukázat a zazářit za každou cenu, za skromnější variantu, ukážete lidem své pravé já, které je pohodové a je s ním legrace, bude váš týden velmi příjemný. Čekají vás setkání se starými známými a víkend bude o aktivním odpočinku, který máte rádi.

Panna

Vy jste si, hlavně v létě prošli velmi náročným a očistným obdobím a teď, budete sklízet plody své práce. Místo dramat vás čeká pohoda, nejvíc se budete realizovat při zvelebování bytu domu, ale také své vizáže. Vyrazte na nákupy a udělejte si radost….

Váhy

To, co tento týden potřebujete, je pasivita. Snažte se zastavit mysl a nevymýšlet různé scénáře, ani budoucnost, která vás „možná“ čeká. Pasivní přístup a malá očekávání vás provedou tímto silným týdnem. Zkuste vypnout při sportu nebo jógové meditaci.

Štír

Období Jupitera ve Štíru končí a vás čekají poslední hutné dny. Zrozencům ve Štíru bude ukázáno, jakou schopnost mají, v čem jsou dobří. Leckdy to bohužel bude něco úplně jiného, než co vás živí… Je jen na vás, jak s těmito informacemi naložíte, ale na lehkou váhu je neberte.

Střelec

Střelci jsou tak trochu Nomádi, k životu potřebují nové vjemy a také dostatek samostatnosti. Vám nejvíc pomůže, pokud prožijete co nejvíc času o samotě, jen sami se sebou – jděte někam na procházku, koukejte na řeku, čtěte si, přemýšlejte, ostatní už přijde samo.

Kozoroh

Máte pocit, že ničemu nerozumíte, zdi, které jste kolem sebe vystavěli, v domnění, že tak je to správně, začínají mít povážlivé trhliny. U vás bude základ si připustit, že nejste neomylní, i když jste chytří, že můžou být i lepší sportovci nebo umělci, než vy… Prostě vzkaz tohoto týden je – jste dobří, ale jsou tu i ostatní. Spolkněte kritiku, smířlivost je vaše cesta.

Vodnář

Cítíte se dobře, prošli jste si těžkostmi a ty vás posílily. Dobře vám bude v kruhu rodinném, o víkendu vezměte děti nebo vnuky někam ven. Pobavte se, užívejte si a nemyslete na to, co bude zítra. V práci buďte shovívaví, vaši kolegové totiž tak v pohodě být nemusí.

Ryby

Cestou ven z únavy bude nejen odpočinek, ale i uvědomění si toho, co vás v práci ničí. Může to být vlezlý kolega, nebo častá kritika šéfa, každopádně to co vám nedělá dobře, je třeba vyřešit a pak se budete cítit lehce jako motýlek.