Tenhle týden bude takový mix témat, která se prolínají znameními zvěrokruhu. Společným tématem bude naděje. Tento týden se většině z nás podaří uvěřit, že máme naději na řešení nejrůznějších problémů, které nás trápí. A to je moc dobře, že?

Beran

Berani poslední dobou trpí strachy, které souvisí s jejich jistotami, především s prací. Tento týden se vám podaří se nočních můr zbavit. Pokud chcete, aby se jednalo o stav trvalý, bylo by dobré abyste se snažili vše vyřešit – s kolegy, se šéfem, zeptat se – prostě nestát a nebát se.

Býk

Je dobré vyhrnout si rukávy a začít řešit věci, které jste už dlouho odkládali. Dobře se vám bude dařit v „harmonizování“ vztahů, ale i v běžných záležitostech každodenního provozu. Nejlepším dnem na pročištění situace bude středa.

Blíženci

Tento týden se pro vás ponese na vlně trpělivosti – tedy pokud budete trpěliví, vše co potřebujete a o co usilujete se vyřeší. Pozor na konflikty v práci, pokud je třeba vypracovat nějaký plán, musíte všichni táhnout za jeden provaz.

Rak

Tento týden budete tak nějak více zranitelní, ale to neznamená, že byste se měli skrývat za různé masky. Možná je čas na zranitelnost i trochu emocí. Poslouchejte svůj vnitřní hlas a nechte se jím vést, zejména ve vztazích.

Lev

Slovem pro tento týden u vás bude jednoznačně změna. Čím víc budete ochotni témat otevřít a na případné změny přistoupit, tím víc se vám bude dařit. Energie bude dost a pro strach není místa. Koncem týdne přijde sladká odměna.

Panna

Tento týden budete propojeni s někým kdo má k životu velmi rázný přístup, kterým vás nakazí, což nebude vůbec špatné – zejména v delších rodinných tahanicích a sporech. Přesto myslete na to, že někdy je třeba i ustoupit a pak budete vždy pánem situace.

Váhy

Tento týden se u vás bude motat kolem vztahu, nezadaní mají začátkem týdne reálnou šanci na seznámení a ti, kteří ve vztahu žijí mohou dosáhnout milého souladu, ve kterém se vám bude krásně žít. Buďte připraveni zkoumat nové možnosti.

Štír

Možné přilepšení si, je tématem Štířím. Celé to bude o financích, takže je možné, že vám bude nabídnuto povýšení, ale stejně tak můžete vyhrát v loterii nebo prodat nemovitost, které se vám nedaří zbavit.

Střelec

Do vašeho života se vkradla nečekaná romantika. Může jít o nového kolegu, kterému se zjevně líbíte, setkání se starou láskou ze střední na školním srazu nebo váš partner pochopí, že potřebujete více něhy a připraví okouzlující večer.

Kozoroh

Je možné, že se vám naskytne nová příležitost k seberealizaci. Možná budete požádáni, abyste se s ostatními podělili o své zkušenosti nebo vás osloví televize, kdo ví. Každopádně tento týden jsou vaše učitelské i herecké schopnosti na vzestupu.

Vodnář

Budete hýřit nápady a také energie bude více než jindy. K realizaci toho co by vás bavilo a naplňovalo budete potřebovat ještě někoho, pravděpodobně starší ženu, která vás povede. Pokud ve vašem okolí není, asi ji kolem půlky týdne potkáte.

Ryby

Budete mistr argumentu a přesvědčování. Proto pokud potřebujete upevnit svou pozici v rodině nebo na pracovišti, nastal ten správný čas. Naopak u partnera držte své argumenty na uzdě a snažte se být milí, jinak z toho kouká hádka.

 

Foto: depositphotos.com/watman