Italská módní značka představila novou reklamní kampaň pro svůj parfém Gucci Guilty. Titulních rolí se ve videoklipu ujali zpěvačka Lana Del Rey, hollywoodská legenda Courtney Love a modrooký krasavec Jared Leto. Do vedlejší role obsadil britský režisér Glen Luchford, zástupce ze zvířecí říše.

Režisér k novému klipu využil naprosto všední místa, jakými jsou supermarket, kadeřnictví či prádelna, ale pozor, nudu a šeď rozhodně nečekejte.

Spot začíná pohledem na Lanu Del Rey oblečenou do jasně zelené kombinézy od Gucciho, která se znuděně povaluje na posteli a přepíná programy. Jared Leto si v krátkém prostřihu zase lelkuje v dámském zkrášlovacím salonu.

V průběhu klipu dvojice společně zamíří do supermarketu, kde je během nákupu obhlíží zvědavý pštros. Následuje skládání prádla a tanec v místní prádelně, kde je jim společností nevyzpytatelný lovec – tygr. Během videa mohou diváci zahlédnout i hady a sovy. Ale kde je Courtney Love, ptáte se? Ta se ujala nepatrné role servírky v bistru, kam si dvojice zajde na kávu.

To, že se Lana Del Rey a Jared Leto objeví v nové Gucciho reklamní kampani nebylo velkým překvapením. Společnost o této skutečnosti informovala už loni v listopadu.

Podívejte se na video:

 

Autor: -tya-

Zdroj foto: ČTK/ABACA/Hahn Lionel/ABACA

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.