Prosinec je dobou večírků a oslav a je jasné, že je třeba tomu přizpůsobit šatník. My fandíme nadčasovým kouskům, které jen tak, nevyjdou z módy a dají se s úspěchem nosit pár let. Co vy?

V hlavní roli šaty

Právě u šatů je nadčasovost důležitá. Především je dobré si vybrat střih, který vám opravdu sedí, stejně tak barvu, v tomto případě čím neutrálnější, tím lepší. Letos se nosí krajka, která vypadá opravdu něžně a stylově.

Kombinujte…

Pokud si na večírky moc nepotrpíte, a šaty nejsou vaše doména. Zkuste kombinovat halenku, nebo košili, kterou využijete i v běžný den s elegantnější sukní. Nebo naopak „party“ sukni z jednoduchým vrškem, třeba jen černým trikem. Případně pořiďte party tuniku, která se vám v šatníku neztratí a kombinujte ji z úzkými kalhotami, případně legínami.

Na doplnění

No a co by byl outfit bez doplňků! I kdybyste se rozhodli jít na večírek v úzkých džínách a černém triku, právě doplňky můžete mnohé zachránit. Vsaďte na jehlové podpatky, blýskavé psaníčko a případně umělou kožešinu, která modelu dodá punc luxusu…

Foto: Depositphotos/pressmaster

Léta se věnuje nejstarší medicíně světa ajurvédě, aromaterapii a józe a stále se zdokonaluje dalším studiem.