Mohlo by se zdát, že design do oblasti intimity nepatří. Opak je ale pravdou! A ve výpravě do tajů rozkoše nemusíme chodit vůbec daleko.

Česká designérka Anna Marešová a její Whoop.de.doo nabízí celou řadu erotických pomůcek navržených přímo pro ženy, za které posbírala několik designérských cen. Na loňském Designbloku představila dokonce i první tetovaný vibrátor na světě! Ke spolupráci si přizvala výtvarníka Lukáše Musila, známého jako MUSA.

Stylem a originalitou překypuje i další česká značka, která „myslí na ženy“ a tou je Wood.u. Ručně vyráběné dřevěné erotické pomůcky, jejichž dřevo pochází z českých lesů a zahrad, vás nudit určitě nebudou.

Švédská společnost LELO, byla založena v roce 2003 a věnuje se návrhu a vývoji luxusních a elegantních produktů pro potěšení mysli. Luxusní vibrátor na dálkové ovládání nebo dobíjení přes USB? S LELO není nic nemožné!

 

Foto: archiv firem

Redaktorka webu Ženydívky.cz. Miluje design, hlavně ten český a módu.

1 komentář

  1. Pomůcky vypadají designově velmi povedeně a esteticky, obzvlášť se mi líbí použití dřeva. Je pěkné že i při intimních záležitostech myslíte na ekologii. Já však prozatím i tak zůstanu u ověřené klasicky, kterou nakupuji na http://www.misterspace.cz/ Přeci jen je tam větší nabídka od kondomů až po anální tunely.

Comments are closed.