S příchodem pěkného počasí nastává čas rodinných výletů a dovolených. Nezapomeňte s sebou na cesty přibalit HemaGel, který urychlí hojení ran a je účinný i na odřeniny, puchýře či popáleniny.

Slyšeli jste někdy o vlhkém hojení?

Jde o celkem běžný postup ošetřování ran, který znali už naši dávní předci. Ti jako základní složku hojivých balzámů používali například med. Dnes už známe i jiná řešení. Aby se rána zahojila, potřebuje být ve vlhkém prostředí, které podporuje přirozené procesy těla. Jedině tak se minimalizuje vznik jizvy a urychlí celý proces hojení.

Jak správně ošetřit drobná poranění?

Povrchové ranky, škrábance a odřeniny jsou na denním pořádku, jen co venku vyleze slunko a děti mohou skotačit venku. V takovém případě je první krok šetrné a důkladné opláchnutí rány pod vlažnou tekoucí vodou. Pokud v rance najdete i písek, odstraňte jej pinzetou, snažte se vyvarovat parfémovaným mýdlům. Nevysušujte a naneste na postižené místo hydrogel, který je ideální překrýt sterilním nesavým materiálem. Ránu pravidelně převazujte a kontrolujte. Ošetření metodou vlhkého hojení je efektivní i v případě popálenin prvního stupně. Pokud by se ale rána nehojila a stav se horšil, je nezbytné vyhledat lékařskou pomoc.

Zdravotnický prostředek HemaGel bude vašim nejlepším pomocníkem při ošetření drobných ran

Vhodným pomocníkem pro ošetřování drobných poranění a mírnějších popálenin je HemaGel, který v postiženém místě udržuje vlhké prostředí. Díky patentované struktuře vychytává volné kyslíkové radikály z rány a zároveň zabraňuje vstupu infekce do rány.  Zabraňuje také vysušování rány a tvorbě strupů. Při včasné aplikaci zlepšuje vzhled jizvy. Čas potřebný pro uzdravení (zahojení?) se díky němu sníží až o polovinu, oproti suchému hojení.

Aplikuje se pouze 1x denně v tenké vrstvě 1 – 2 mm.

Tři výherci obdrží HemaGel. Soutěžit můžete do 22. března 2019.

[formidable id=201]

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.