Nejdůležitější svátky roku se kvapem blíží a napětí se zvyšuje. Zkuste na chvilku vypnout, načerpat sílu a udělat duši i tělu dobře! Máme pro vás tipy, jak si užít zimní den bez stresu a shonu…

Masky pro krásnou hřívu
V létě dostaly naše vlasy pořádně zabrat, ale ani v zimě si příliš neodpočinou. Je potřeba věnovat jim dostatečnou péči a k tomu je „wellness day“ jako stvořený. Udělejte si vlasovou kúru a nechte ji dostatečně dlouho působit.

Ideálním pomocníkem je například kokosový olej, který naneste na vlasy, zabalte je do ručníku a nechte pár hodin působit. Velmi účinný je také zábal ze směsi: žloutku, trošky olivového oleje a pár kapek citronu. Naneste a nechte alespoň hodinu působit. Vlasy nakonec umyjte teplou vodou a běžným šamponem.

Tipy na vlasovou péči:

Bezchybná pleť
Uvolňující a hydratační masky utěší zimou zkoušenou pleť a dodají jí pořádnou porci krásy, aby mohla opět zářit.

Tipy na pleťové masky:

Pevná pokožka
Krásná stehna k nakousnutí? Žádný problém – stačí trocha tělového oleje a vakuový přístroj proti celulitidě. Podpoří prokrvení a zbaví vás nevzhledné pomerančové kůže a malých jizviček.

Tipy:

Relaxační zóna
Uvolněte tělo & duši! Zpříjemněte si váš beauty den krásnou vůní, zapálenou svíčkou, šálkem dobrého čaje a příjemnou hudbou.

Tipy:

Sametové tlapky
Ruce vzhůru! Pokožka na rukou je velmi tenká a proto může snadno ztrácet hydrataci a velmi rychle se vysušit. Při vašem odpočinkovém dni máte dostatek času, a proto naneste na ruce silnou vrstvu krému, vmasírujte ho do kůže a nechte v klidu vsáknout.

Tipy:

Nehtová show
A teď jsou na řadě nehty! Udělejte si důkladnou manikúru a poté nehty pečlivě nalakujte pěkně jeden po druhém!

Tipy:

Autor: Alena Babuková

Foto: Depositphotos/Syda_Productions

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.

2 KOMENTÁŘE

Comments are closed.