S blížícím se létem trápí nejednu z nás otázka, jaký make-up je ten pravý do parného počasí, kdy naši pleť už od brzkého rána vysouší horké sluneční paprsky. Všeobecně se doporučuje používat hydratační kosmetiku, která zajistí svěžest pleti během celého dne. Jak ale vybrat správný a především lehký make-up? Máme pro vás tip! Vyzkoušejte novinku od značky Artistry Hydra-V.

Podkladový make-up se dokonale hodí pro ženy, které hledají přípravek, jež pomůže zredukovat nedokonalosti pleti, a přesto působí přirozeně. Artistry Hydra-V je navíc obohacený o vodu z norských fjordů a výtažek z havajské palmy acai, jenž pomáhá udržovat v pleti hydrataci pro svěží vzhled. Dále obsahuje průsvitné pigmenty, které rovnoměrně rozptylují světlo a pleť příjemně prozařují.

Make-up nabízí také široké spektrum ochrany SPF 15 PA++, které zabrání spálení od slunce.

Přípravek je k dispozici v šesti odstínech, které dokonale vyhovují všem tónům pleti. Make-up je dermatologicky testován, je nekomedogenní, bez parfemace a vhodný pro citlivou pleť.

Lahvička s praktickým kapátkem umožňuje při nanášení přesné dávkování optimálního množství.

Podkladový make-up Artistry Hydra-V mohou v naší soutěži vyhrát tři soutěžící. Soutěžit bylo možné do 15. června 2018 do 20:00 hod.

Nápovědu najdete zde.

Výherci: E. Jankových, H. Bolečková, M. Molnárová

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.

4 KOMENTÁŘE

Comments are closed.