Opalovací krém na obličej je nedílnou součástí nejen každé plážové tašky, se kterou vyrazíte k moři vstříc dovolenkovým zážitkům. Abyste předešli nepříjemným spáleninám i vráskám, je třeba jej používat neustále a to i v našem podnebí. Jak ale vybrat ten, který je pravý pro vaši pleť a hlavně skutečně účinný? Vyzkoušejte horkou novinku Essentials by ARTISTRY Ochranné mléko SPF 30.

Nové mléko s lehkým nemastným složením zajistí okamžitou hydrataci a širokospektrální ochranu SPF 30 proti UVB/UVA záření.

Unikátní složení v čele s přírodní kokosovou vodou zaručí dokonalý pocit hydratované pleti po celý den. Africký vodní meloun se postará o výživu, osvěžení, regeneraci a navíc pomůže pokožce k obraně před škodlivými účinky znečištěného prostředí. Třešeň acerola působí jako přírodní antioxidant.

Krém dále obsahuje oxid zinečnatý a zinečnatou sůl kyseliny pyrrolidonkarboxylové (zinek PCA) ke stoprocentní ochraně pleti a absorpci přebytečného kožního mazu i redukci nežádoucího lesku. Lehký krém z řady Essentials vždy působí svěže a prodyšně. Navíc si vás získá svou originální ovocnou vůní. Neobsahuje těžké vosky ani oleje ucpávající póry.

Vychutnejte si celodenní hydrataci, účinnou ochranu proti škodlivým UV paprskům a užijte si své letní dny na plno!

Ochranné mléko SPF 30 Essentials by ARTISTRY může vyhrát pět soutěžících. Soutěžit bylo možné do soboty 30. června.

Nápovědu najdete zde.

D. Dědičová, Brno / V. Velechová, Boškov / P. Chvátalová, Hustopeče / L. Pokorná, Litoměřice / B. Široká, Praha

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.

2 KOMENTÁŘE

 1. Právě jsem si chtěla u vás zasoutěžit o komsmetickou novinku od Amway, všechny konky jsem vyplnila i s odpovědí a), pod svámi iniciály i souhlasím a nejsem robot a moje odpověď nebvyla odeslána-bylo mi napsáno frmulář nebyl odeslány, detaily najdete níže- žádné jsem nenašla.Kde je chyba? Dík za odpověď.Věra

  • Dobrý den,
   vyplnění formuláře a odeslání odpovědi jsme nyní vyzkoušeli a vše nám funguje. Zkuste to, prosím, znovu.
   Děkujeme.
   -red-

Comments are closed.