Stydíte se používat některou z intimních pomůcek? Předsudky hoďte za hlavu a vyzkoušejte něco nového. Nejenže to obohatí váš sexuální život a poznáte lépe sama sabe, ale ještě to může být i zdraví prospěšné.

Nedávno mě kamarádka Bohunka, u sklenky vína, šokovala informací o tom, jak posiluje svaly pánevního dna. Nosí totiž několik hodin denně zavedené Venušiny kuličky. Nejdřív mi ta představa přišla absolutně neakceptovatelná, ale nakonec jsem se odhodlala a jako začátečník si pořídila takzvanou jednokuličku. A začala se snažit ji nosit. Nebylo to vlastně vůbec těžké a po nějakém čase jsem zjistila, že mám pevnější spodní břicho a lépe si užívám sex s partnerem. Přišla jsem na to, že je to nejjednodušší způsob, jak zabránit inkontinenci ve vyšším věku u žen.

Proč Venušiny kuličky?
Zpevněné pánevní dno pozitivně ovlivňuje sexuální zážitek. Venušiny kuličky působí také jako prevence proti inkontinenci, v lehčích případech ji mohou zcela vyléčit. Doporučeno gynekology, sexuology a urology… Venušiny kuličky jsou ideálním řešením pro ženy, které nemají čas na pravidelné, dostatečně dlouhé posilování pánevního dna. Venušiny kuličky stačí zavést do pochvy a ostatní se už děje bez vědomí a aktivního přístupu uživatelky.

Vibrátor = jednička na trhu
Vibrátor patří jednoznačně k nejúspěšnější erotickým pomůckám, které lidstvo používá již více než dva a půl tisíce let. Používat vibrátor není nic, za co byste se měla stydět. Vždyť alespoň jeden kousek vlastní ve své ložnici 50 procent žen Západní Evropy a Ameriky. Jde totiž o výkonného sexuálního pomocníka, který vydrží pracovat tak dlouho, jak si to jen budete přát.

Co je tedy na vibrátorech tak světoborného, že si je pořizuje tolik žen? Důvodů je celá řada, může jít o pouhou zvědavost, zábavu nebo touhu poznat sebe sama. Některé ženy si s jeho pomocí kompenzují nedostatek sexuálního vybití v partnerském vztahu a používají ho při masturbaci jako pomocníka při dosažení orgazmu. Pro mnoho párů pak vibrátor znamená užitečnou pomůcku, kterou si zpestřují společné sexuální hrátky.

Jak si vybrat?

 • Zvolit erotickou pomůcku, s níž budete spokojena, není tak jednoduché. Existují totiž různé druhy, které se od sebe liší provedením, kvalitou, materiálem, velikostí, funkcemi, barvou i cenou.
 • Nejlevnější vibrátory seženete zhruba od tří stokorun, ty luxusnější stojí i šest tisíc.
  Nejlevnější Venušiny kuličky seženete od čtyři sta korun, ale můžete si koupit kuličky i za několik tisíc.
 • Vyplatí se investovat do těch dražších. Přeci jen, jde o věc, která má co do činění se zdravím těch nejintimnějších zákoutí vašeho těla.
 • Erotické pomůcky je dobré si „osahat“. K tomu je ideální sexshop, kde vám vyškolený personál vibrátor ukáže a seznámí vás s jeho funkcemi. Pokud se stydíte, je pro vás ideální cestou nákupu e-shop.

Foto:Profimedia.cz; ČTK/DPA/Wolfgang Kumm

 

Šéfredaktorka časopisů POPCORN, Top dívky a webu ŽenyDívky.cz.

4 KOMENTÁŘE

 1. Vzkaz pro Toma: Dobrý den, je fajn, že i chlap si přečte takhle „ženský“ článek. Určitě to doma proberte, možná budete překvapený pozitivní reakcí partnerky 😜
  Vzkaz pro Venuši: Jste úplně nejvíc super. Nenechám si ujít Váš jediný článek. Jen tak dál, už se těším na další.

  • Dobrý den, tak to se musím hodně snažit, abych vás nezklamala… Hezké snad babí léto a spoustu zajímavého čtení u nás…

 2. Tento článek mně dost zaujal, rád bych se dověděl (a poučil) něco víc o tomto trendu. Nerad bych při hovoru se svou přítelkyní na toto téma vypadal neznale.

  • Dobrý den Tome, co konkrétně by vás zajímalo? Tento trend, je ve světe zcela běžný a doufejme, že i u nás se ženy přestanou stydět a budou si užívat skvělý sex a jako bonus získají plochá bříška.

Comments are closed.