Svátek zamilovaných doslova klepe na dveře. Svatý Valentýn připadá na pondělí 14. února a je nejvyšší čas připravit si nějaký dárek, kterým potěšíte svou milovanou polovičku. Pokud letos nechcete sáhnout po květině ani čokoládě a rádi byste něco originálnějšího, využijte tipů z naší malé zamilované inspirace.

Fenomenální dárek KutilBox

Chcete dárkem udělat radost hned dvakrát? Sáhněte po KutilBoxu. S kreativními sadami ve stylu udělej si sám si váš drahý či drahá skvěle vyhraje a získá originální osobní dárek. KutilBox totiž představuje sadu komponentů či ingrediencí, díky kterým si sám obdarovaný vytvoří dárek podle svých představ. Volit můžete sady třeba pro gurmány, ale i hračičky. Na výběr je více než desítka boxů z různých kategorií, například sada na přípravu domácích chilli omáček či svrchně kvašeného piva IPA, nebo sada na výrobu vlastního nože či koženého pásku. K dostání na www.adrop.cz, cena KutilBoxů od 1 299 korun.

 Sportovní kosmetika Rehasport Amino

 Má vaše drahá polovička ráda sport? Nebo dokonce rádi sportujete ve dvou? Pak je super tipem novinka v podobě moderní české sportovní kosmetiky Rehasport Amino. Je určena pro použití před nebo po sportu. Ať už jde o běh, cyklistiku či jógu, je nutné pečovat o svou tělesnou schránku nejen co do dosažených výkonů, ale dopřát svým svalům a pohybovému aparátu také zaslouženou regeneraci. Přípravky z řady Amino mají unikátní minimalistické složení. To znamená, že v nich najdete jen to opravdu potřebné bez další zbytečné zátěže pro vaši pokožku a tělo; maximálně 12 látek pro její prokazatelné účinky. Vyjma aminokyselin jsou ve sportovní kosmetice české značky Reha bylinné ingredience, které zaručí její skvělou účinnost a potřebný. Masírovat se můžete klidně vzájemně! K dostání na www.rehacosmetics.cz.

Pro milovnici designu a originality

Pokud jste si jistější přeci jen s květinovým dárkem, nebuďte fádní a darujte své milé rovnou i vázu. Můžete vybírat z originálních kousků Studia Malíská – váza Astre jedinečného tvaru zaujme na první pohled. Při otočení o 90 stupňů změní proporci ze štíhlé vertikály na širší. Stačí si jen pohrát a pokaždé může být jiná. Každá milovnice originálního designu bude nadšená. K dostání na www.originalniporcelan.cz nebo FB studiomaliska.

Darujte společný zážitek

 Ten nejkrásnější cit bychom měli oslavovat nejen v určené svátky či výročí, ale také v úplně všední dny, které díky přítomnosti milované osoby všední vlastně nikdy nejsou. Objevte s Amazing Places místa, kde láska prochází pokoji, luxusním wellness a samozřejmě žaludkem. Univerzální voucher umožňuje výběr a rezervaci na kouzelných místech po celém Česku a bude jen na vaší fantazii, kam se ve dvou vydáte. A jestliže nestíháte, žádný problém, voucher lze pořídit i v elektronické podobě na poslední chvíli. Roční platnost dává dostatek času na výběr, do konce platnosti voucheru navíc stačí udělat pouze rezervaci; pobyt jako takový může proběhnout kdykoli. Volit můžete z dárkových voucherů různé hodnoty. K dostání na www.amazingplaces.cz.

 

Foto: Archiv firem

 

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.

1 komentář

Comments are closed.