Na začátku vztahu nám bývá celkem jedno, kdy, kde a jak muchlování proběhne. Jenže časem začneme být hlavně my, ženy, trochu náročnější a sex si chceme pořádně užít. Jenže nikdy na to není dost času… Máte-li v plánu svést večer partnera a přenést se alespoň na chvilku do jiné dimenze, rozhodně nepodceňujte přípravu. Pár drobných detailů dokáže vytvořit kouzelný večer.

Uspěte děti

Za asistence potomků se sexu prostě věnovat nelze. Pokud to jde, vymyslete jim odpoledne nějaký aktivní program, nejlépe na čerstvém vzduchu. „Zažeňte“ je včas do postele a nenechte je koukat dlouho do noci na televizi nebo hrát si na počítači.

Vypněte televizi

Seriály běží každý den dlouho do noci. Jsou prakticky nekonečné, takže když jeden díl vynecháte, nic se nestane. Zhasněte obrazovku o něco dřív, uvidíte, kolik budete mít najednou času!

Nepracujte

Povinností máme každá víc než dost a kolikrát neumíme vypnout ani večer. Takže prosedíme hodiny u počítače nebo doháníme resty v péči o domácnost. Do postele se dostaneme o půlnoci a myšlenka na sex je to poslední, co nás napadne. Chcete si večer užít? Pak prostě všechny pracovní povinnosti a úkoly přesuňte na jindy a věnujte se partnerovi.

Nepřejezte se

Jedním ze spolehlivých zabijáků touhy je plný žaludek. Když si dáte opulentní večeři, bude se vám chtít tak jedině spát. Chce to dát si něco lehkého, třeba salát s grilovaným masem, kousek sýra a maximálně dvě deci vína.

Buďte svůdná

Máte v plánu manžela večer svést? Pak zahoďte vytahané tričko na spaní a oblečte si něco víc sexy. Rozpusťte culík a kápněte si za ucho trochu parfému…

Neřešte problémy 

V každém vztahu se občas objeví potíže, o kterých si musíte s parterem promluvit. Nepříjemná témata si ale nechte na jindy. Protože debata nad nimi vás asi dost dobře milostně nenaladí. Povídejte si raději o něčem příjemnějším a starosti nechte na jindy.

Foto: Profimedia.cz

Redaktorka časopisů POPCORN a Top dívky.