Vánoce mohou být slavené na mnoho způsobů – skromně v kruhu nejbližších. Exoticky, třeba někde na dovolené v teplých krajích, nebo se trochu „rozšoupnout“ a dopřát si trochu luxusu…

Dokonalý relax

Možná právě vy máte raději než kupu dárku pod stromečkem, trochu pořádné relaxace. A tu si můžete dopřát i u nás, netřeba cestovat za hranice. Bude vás to něco stát, ale dostane se vám zážitku k nezaplacení. A co můžeme doporučit? Co třeba nezapomenutelný „rozmazlovací“ zážitek na zámku? Chateau Mcely uspokojí i ty největší fajnšmekry… Krásné wellness časy můžete zažít i v Lázních Bělohrad v hotelu Tree of Life.

Auto luxus

Znáte exkluzivnější značku než BMW, její fanoušky určitě potěší zpráva, že kolekce BMW Lifestyle nabízejí široký sortiment výrobků pro exkluzivní životní styl, tyto produkty se krásně hodí jako dárek k Vánocům pro náročné. Dáte přesnost BMW Golfsport, kolekci BMW Motorsport  nebo vás zaujmou BMW jízdní kola? Veškeré info najdete na https://www.kopecky.cz/bmwshop/.

Kulinární zážitek

Honba za originálním kulinárním zážitkem se u nás rozmáhá víc a víc. Takže pokud je váš milovaný gurmán, podarujte ho večeří v některé ze skvělých restaurací. Přece víme, že láska prochází žaludkem a navíc si zážitek užijete také… A jaké restaurace bychom vám poradili?

Mezi uznávanou klasiku určitě patří pražský restaurant U zlaté studně, ověnčený nejedním oceněním. Nebo vyrazte do Horních Dubenek za francouzskou kuchyní do skvělého Bistrot de Papa, kde budete okouzleni jídlem i neopakovatelnou atmosférou.

Foto:  Depositphotos.com/vicnt2815

Léta se věnuje nejstarší medicíně světa ajurvédě, aromaterapii a józe a stále se zdokonaluje dalším studiem.