Být zamilovaná – to je ten nejhezčí pocit na světě. Tedy za předpokladu, že je vaše láska opětována. Vy to nevíte, protože s vámi váš idol sice flirtuje, ale ne a ne udělat první krok? A vy k tomu taky nemáte odvahu – ze strachu, že by tě vás mohl odmítnout? Pomůže zjistit, jaké máte u něj šance. A to od prvního momentu, kdy ho potkáte, až do chvíle, kdy bude lepší ho nechat jít. Otestujte jeho city…

Po 5 minutách

Koukáte na něj a on zírá někam pryč. Ale cítíte, že se na vás dívá, když ho nevidíte. Jsou dvě možnosti. Buď je stydlivý a netroufá si vás oslovit,
anebo přemýšlí, jak to na tebe navléknout, aby vás sbalil. V každém případě to vypadá, že má zájem. Usmějte se na něj a dejte mu ještě trochu času, snad se konečně rozhoupe!

Po hodině

Ještě nezabral, ale přijde vám přitažlivý. Nápadné je, že se neustále vyskytuje ve vaší blízkosti. Baví se celou dobu s kamarády a směje se obzvlášť nahlas, když se na něj koukáte? To je dobré znamení, protože chce, abyste si ho všimla. Budete odvážná a oslovíte ho?

Po jednom dni

Zná už teď aspoň vaše jméno? Perfektní! Napíše vám druhý den zprávu přes Facebook Blahopřejeme, chytl se!

Neozve se? Nabídněte mu přes Facebook přátelství, koukněte na jeho status a počkejte, co se bude dít. Nebo seberte odvahu a napište mu něco vtipného do zprávy.

Po týdnu

Psali jste si na Facebooku nebo SMSky, ale ještě vám nenapsal, že byste se mohli sejít? To může mít spoustu důvodů. Pokuste se zjistit, jestli je ve stresu nebo má problémy v práci? Není divu, že nemá tolik času. Pak to, že napsal, berte jako kompliment – zdá se, že jste pro něj důležitá. Dávejte ale pozor, pokud se neustále vymlouvá – pak si takhle možná píše i s dalšími a netroufá si ti říct, že mu přijdete jen „milá“, ale nejste jeho typ.

Po měsíci

Pokud se spolu, scházíte a on se kvůli vám vykašle na večer s přáteli,  pak je až po uši zamilovaný.

Ještě z vás není pár, i když jste ho už několikrát pokoušela pozvat na rande anebo mu dávala jasně najevo, že vám není lhostejný? Tak možná nejste jeho typ nebo je zamilovaný do jiné. Nic si z toho nedělejte a rozhlédněte se po jiných, tady bys jen ztrácela čas.

Foto: Profimedia.cz

Šéfredaktorka časopisů POPCORN, Top dívky a webu ŽenyDívky.cz.