Vyhrajte vstupenky do Divadla Kampa na pátek 19. října 2018 od 19:30 na představení BlaŽenka – o ženách, pro ženy i pro muže. O radostech i bolestech života, překonání sebe sama a znovunalezení vlastní síly. Námět a režie Iveta Dušková. 

Hravý, ale zároveň niterný příběh o radostných i těžkých etapách v životě ženy je ve zpracování režisérky Ivety Duškové nápaditou mozaikou, která využívá prvky fyzického divadla, výrazového tance, živé hudby, zpěvu a originální symbolické metafory.

Spolupráce Ivety Duškové s hudebnicí Janou Steidl-Kindernayovou a pěti herečkami, z nichž každá vložila do inscenace svou rozdílnou povahu a temperament, přivedla na svět Blaženku – ženu, která může představovat příběhy, životní okamžiky a zkušenosti žen z celého světa.

“Jde o stylizovaný pohled na vnější i vnitřní svět ženy, který nepostrádá nadhled a humor. Nechceme kritizovat, ale probouzet v ženách jejich odvahu a sílu svou situaci změnit a znovu tak nalézt sebe samu. Vždyť právě hudba a tanec je to, co ženy může osvobodit.“   Iveta Dušková

O představení BlaŽena

Scénář a režie: Iveta Dušková

Živá hudba: Jana Steidl – Kindernayová

Pohybová spolupráce: Petra Duspivová

Světelný design: Kamil Švejda

Technická spolupráce: Christian Hummel

Hrají: Agáta Dušková, Pavla Drtinová, Klára Jakubová, Petra Bílková, Vanda Hauserová

Zpěv: Vanda Hauserová

Délka představení: 75 minut, představení nemá přestávku

 

Dvě vstupenky na představení do Divadla Kampa mohou vyhrát dva soutěžící. Soutěž končí v pátek 14. září.

Nápovědu najdete zde.

Výherci: V. Sazmová, L. Vilímová

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.