Pomerančová kůže, celulitida, trápí snad každou z nás. Vzniká zvětšením podkožních buněk, které tlačí proti kůži, a tak dochází k hrbolkům, připomínajícím pomerančovou kůži, v oblastí hýždí a stehen. S námi ale boj nad ní vyhrát můžete! Parťákem vám bude balíček „Sbohem, celulitido“ od NATURHOUSE, sítě dietetických center.

Vznik celulitidy je nejčastěji spojen se špatným stravováním, pitným režimem, ale i špatnou péčí o pokožku. Mohou to ale být i genetické předpoklady či sedavé zaměstnání. Díky balíčku získáte komplexní řešení pro boj s celulitidou tak, abyste ani jednu z příčin nezanedbala.

Získáte kompletně sestavený výživový plán na tři týdny, spolu s cílovými potravinovými doplňky na bylinné bázi. Exkluzivní recepty a rady, díky kterým se budete lépe stravovat, a které vám zásadně pomohou k rychlému dosažení výsledků. Oceníte i 13 zaručených rad, díky kterým dosáhnete rychleji pevnějšího zadečku a zbavíte se tolik nevzhledné celulitidy.

Tři výherci mají možnost získat komplexní řešení v boji proti celulitidě v podobě balíčku “Sbohem, celulitido“. Soutěžit můžete do středy 19. září.

Nápovědu hledejte na zde nebo na Facebooku.

Výherci: Z. Klimešová, K. Silber, L. Malásková

Foto: depositphotos/Wavebreakmedia; archiv

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.

3 KOMENTÁŘE

Comments are closed.