Sarah Jessica Parker (53) je americká herečka a producentka, její životní rolí je bezesporu Carrie Bradshaw ze seriálu Sex ve městě, za níž obdržela čtyři Zlaté glóby a dvě Ceny Emmy.

Pokud bychom chtěli být jízliví, uvedli bychom, že na Sarah Jessicu Parker pořekadlo z ošklivého káčátka krásnou labutí jaksi neplatí. My ovšem víme, že i Sarah měla v životě chvilky, kdy byla opravdu neodolatelná. Dnes si užívá poklidného života se svými třemi dětmi.

Sarah se několikrát ocitla v čele žebříčku nejošklivějších hereček, což asi nebylo příjemné. Přesto má na svém kontě mnoho rolí včetně těch, kde hrála opravdu neodolatelné krásky. Velkou devízou Parker jsou její bohaté vlnité vlasy a štíhlá vysportovaná postava, na které vypadaly skvěle všechny úžasné modely, které oblékla během natáčení seriálu Sex ve městě. Její role rozpustilé a zamilované novinářky Carrie Bradshaw fascinovala a inspirovala mnoho žen po celém světě.

Závislá na nakupování

Herečka Sarah Jessica Parker a její závislost na nakupování luxusních bot přerostla v takovou lásku, že si otevřela obchod se svou vlastní kolekcí bot „SJP“ v New Yorku. Pokud chcete mít nohy jako Sarah Jessica Parker, budete muset začít chodit – a hodně. Třiapadesátiletá herečka odhalila, kolik kroků denně dělá, a je to docela impozantní výkon. Hvězda filmu Rozvod uvedla v rozhovoru v roce 2016, že její denní cíl je 10 000 kroků – ekvivalent přibližně 5 mil za den.

Parker také prozradila, že plavání a jízda na kajaku jsou její oblíbené sporty, zejména v létě, ale uvědomuje si, že potřebuje rozšířit svůj přístup k fitness, vzhledem k věku. „Musím přemýšlet o věcech, jako je hustota kostí a zvedání závaží,“ dodala. Sarah si také hodně „ujíždí“ na zdravém životním stylu, její posedlostí je prý mandlové mléko. „Miluji ho, jsem blázen do mandlového mléka,“ řekla se smíchem. Její další oblíbené jídlo jsou artyčoky. „Vždy je máme v ledničce.“

Posedlostí má holt S. J. Parker dost, zdravé jídlo, svou postavu, ale hlavně módu a status módního guru, ke kterému ji zvedl seriál Sex ve městě. My jí všechny odpouštíme, protože jako Carrie byla prostě nepřekonatelná….

Foto: profimedia

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.