Za poslední roky se Adele otočil život vzhůru nohama. Velké změny ale neproběhly jen v jejím osobním životě, šokující proměnou prošla i její vizáž. Britská popová ikona Adele Laurie Blue Adkinsonová se narodila 5. května 1988 v Londýně a stále má hudebnímu průmyslu co nabídnout.

Zpěvačka s hlasem jako břitva patří k nejprodávanějším interpretům 21. století. Dosud vydala pouze tři alba, přičemž za nejúspěšnější lze považovat druhé v pořadí, s názvem 21. Po světě se ho prodalo více než 31 milionů kusů. Po narození syna se na čas stáhla z hudebního světa a opět se přihlásila v roce 2015, albem s názvem 25. Uvedla ho videoklipem Hello, ze kterého se stal během jednoho dne hit. Na YouTube ho během prvních 24 hodin shlédlo více než dvacet sedm milionů uživatelů.

Album s číslem 32?

Názvy alb slavné zpěvačky tvoří pouze čísla. Ta představují její věk, kdy bylo album vytvořeno. Chystá zpěvačka pro fanoušky nové songy? A ponese album název 32? V lednu letošního roku její manažer potvrdil, že se můžeme těšit na nové hudební počiny. Sama zpěvačka informaci potvrdila v únoru, kdy na svatbě své kamarádky zazpívala a zároveň uvedla, že nové album chystá na září. Fanoušci jsou napjatí a my zatím můžeme jen spekulovat o tom, zda se v nových písničkách Adele vyzpívá z trablů, které ji potkaly v osobním životě.

Drastická proměna

S manželem Simonem Koneckim, začala Adele randit v roce 2011 a oficiálně jako pár byly oznámeni o rok později. V červnu popová diva potěšila krásnou zprávou, když se svěřila, že se svou novou láskou čeká potomka. V říjnu 2012 přišel na svět syn Angelo James. Zpěvačka poté přerušila slibně rozjetou kariéru a stala se na pár let ženou v domácnosti.

Po boku ředitele charitativní organizace Drop4Drop Koneckim, strávila zpěvačka více než sedm let. Jejich vztah ani syna nedávali na odiv veřejnosti, o to více překvapilo oznámení z dubna 2019, o rozchodu slavného páru. V září následoval rozvod a bývalí partneři požádali veřejnost o respektování soukromí.

Smutkem ke krásné figuře?!

Po novém roce se slavná zpěvačka objevila po delší době na veřejnosti a šokovala! Fanoušci zvyklí na její kypré tvary museli několikrát zaostřit a ověřit si, jestli je nešálí zrak. Jejich oblíbená diva byla totiž o více než dvacet kilo lehčí!

Stres z rozvodu a smutek, se podepsali i na tělesné stránce Adele. Začala rapidně hubnout a to ji motivovalo k tomu, aby se svému tělu začala více věnovat. Pod dohledem brazilské trenérky Camily Goodisové, začala intenzivně cvičit, ale podle spekulací je klíčem k úbytku jejích kil drastická dieta s názvem sirtfood. Ta je založená na konzumaci potravin bohatých na sirtuiny, tedy enzymy, jenž zrychlují metabolismus a potlačují chuť k jídlu. Jídelníček je při této dietě sice složen z velkého množství čerstvé zeleniny a ovoce, ale denní příjem kalorií je omezen pouze na číslovku 1000. Nutriční terapeuti jsou proto k tomuto nováčkovi mezi dietami značně skeptičtí a spekuluje se i o jeho škodlivosti.

Ať Adele drží onu dietu či ne, faktem je, že hvězdná zpěvačka vypadá skvěle a my už se nemůže dočkat podzimu, až si její nové songy budeme moci poslechnout.

Foto, video: Depositphotos.com, YouTube