Co uděláte ráno první, když vypnete budík? Vyskočíte rychle z postele a běžíte plnit jednu povinnost za druhou? Nebo se naopak nemůžete vyhrabat z teplé peřiny? Ani jedna varianta není to pravé! Pokud jsou vaše rána chaotická a nemáte ani chvilku pro sebe, inspirujte se tipy úspěšných žen!

Victoria Beckham

Zakladatelka a kreativní ředitelka značky Victoria Beckham Fashion Line vstává půl hodiny před tím, než se probudí všechny její čtyři děti. Dopřeje si tolik důležitý čas sama pro sebe. Zkontroluje e-maily, dá si sprchu, posnídá ovoce, vypije dvojité espresso a jde vzbudit potomky. Victoria si tak díky brzkému vstávání vyšetří čas pro sebe. Jak prosté!

Anna Wintour

Slavná šéfredaktorka Vogue a umělecká ředitelka vydavatelství časopisů Conde Nast je opravdu ranní ptáče. Vstává po páté hodině a už v 5.45 je připravená na tenisovém kurtu. Po hodině tréninku však neztrácí čas výběrem svého šatníku, jak její profese napovídá. Z několik málo minut už je ve své kanceláři ve One World Trade Center a běhá z jedné schůzky na druhou.

Gwyneth Paltrow

Světově uznávaná herečka a autorka do češtiny přeložené kuchařky Je to tak snadné Gwyneth Paltrow miluje zdravý životní styl. Po probuzení proto vypije sklenici teplé vody s citrónem. Následuje kolotoč povinností, kdy se musí postarat o své dvě děti a zkontrolovat e-mailovou schránku. Do svého nabitého dopoledne však zvládne dostat i dvouhodinové cvičení podle metody Tracy Anderson.

Foto: depositphotos.com