Svátek sv. Valentýna je pro mnoho párům jeden z nejdůležitějších dnů v roce. Řada zamilovaných se na den „D“ důkladně chystá – nakupují se rudé růže, čokoládové bonbóny, svůdné prádlo či poukazy do restaurací. Pokud jste i vy fanouškem tohoto svátku zamilovaných tak neponechte nic náhodě a připravte se na něj od hlavy až k patě.

14 dní do Valentýna

Přemýšlíte, jakým dárkem potěšit partnera? Možná vás překvapí, že muži na Valentýna nejčastěji nedostanou vůbec nic! Svátek lásky totiž vnímají ženy jako den, kdy by měly být rozmazlovány hlavně ony samy. Pokud to chcete změnit, nemusíte partnera zahrnout srdíčky, čokoládou či papírovými valentýnkami. Muži totiž nejvíce ocení milostné hrátky se svou milovanou. Proto raději než plyšová srdce, vyrazte vybírat sexy prádélko. A jste-li odvážnější, tak třeba i nějaké erotické hračky.

Týden před Valentýnem

Teď je nejvhodnější čas na „větší údržbu“. Zajděte si do salonu na pedikúru, kosmetiku a ke kadeřníkovi. Později už bude totiž všude obsazeno a hrozilo by, že se budete muset spolehnout na kámošku nebo no name salon v ulici, kterému jste se dosud vyhýbala obloukem.

24 hodin předem

Tento den věnujte přípravám atmosféry. Kupte svíčky, masážní olej a zásobte se pokrmy s afrodiziakálními účinky. Pro romantický večer se nejlépe hodí čerstvé jahody, fíky a čokoláda, kterými se můžete vzájemně krmit. Do lednice dejte sekt, aby se stihl vychladit na ideálních 5 stupňů. Na mobilu si připravte playlist romantických songů a k tomu si ještě pořiďte třeba nějakou partnerskou hru, která vás správně naladí.

Večer si dopřejte horkou koupel a peeling, který pomůže odstranit nevzhledné zbytky odumřelé kůže. Pokud plánujete s partnerem prožít vášnivou noc, je čas upravit své intimní partie. Sáhněte po prostředcích 2v1, jakým je například GYNELLA Intimate Foam, které fungují zároveň jako intimní péče i pěna na holení. Prostředek obsahuje Aloe vera, která zklidňuje a zmírňuje případné červené pupínky vzniklé podrážděním žiletkou. Po koupeli se natřete výživným tělovým máslem a běžte včas do postele, ať se vyspíte do krásy.

Váš den „D“

Při česání a líčení se vyhněte neozkoušeným „lookům“ a vsaďte na to, co vám opravdu sluší. Nehty na rukou přetřete oblíbeným, nejlépe červeným lakem. Postarejte se o to, aby vaše rty vypadaly neodolatelně. Použít můžete speciální peeling nebo výživnou masku na rty. Na čem byste určitě neměly šetřit, to je neslíbatelná rtěnka. Nechcete přece na konci večera vypadat jako Joker. Ještě horší dojem než přeplácaným účesem či make-upem můžete vyvolat špatně padnoucím či potrhaným spodním prádlem. Investice do nového krajkového kousku se v tomto případě určitě vyplatí. Když máte vše připraveno, naneste na sebe svůj oblíbený parfém, zapalte svíčky, pusťte hudbu a užívejte si už jen jeden druhého a vzájemné blízkosti.

A když už je „po“?

Vášnivý sex a bezprostředně poté usínání v partnerově náruči. Scéna jako vystřižená z filmu, na kterou ale raději hned zapomeňte. Po milování vždy nejprve navštivte toaletu a poté se důkladně umyjte. Pouze tak zajistíte, že se vyplaví potenciálně nebezpečné bakterie, které jste si mohli předat během styku a které by vám mohly přivodit nepříjemné problémy. Pouze tak nebudou vaše přípravy zbytečné a oba budete mít na tento večer jen pěkné vzpomínky.

Foto: Archiv