Nákup nového parfému může v mnohém připomínat výběr nových kalhot. Od obojího očekáváme, že nám padnou jako druhá kůže a zároveň rafinovaně zdůrazní naše přednosti. Jaká vůně sedne nejlépe právě vám?

Propojení mezi osobností nositele a typem vůní, které preferuje, je zajímavým tématem
i pro vědce. Závěry výzkumů ukázaly, že složení našeho oblíbeného parfému vypoví mnoho o našem charakteru podobně jako slavný Rorschachův test. A funguje to i naopak – pomocí vhodně zvolené vůně můžete podtrhnout ty konkrétní vlastnosti, které považujete za přitažlivé nebo v daný moment za žádoucí.

Citrusové vůně obvykle volí vůdčí osobnosti. Dokonale ladí k vlastnostem, jako je odhodlanost a cílevědomost. Díky tomu skvěle sednou manažerce s pověstnými „ostrými lokty“ nebo ženě, která si vždy jde za svým – v lásce nevyjímaje.

Vůně s výrazným akcentem růží je naopak ideálním společníkem citlivých, empatických
a intuitivních jedinců, kteří vždy myslí na své blízké. Jsou výbornou volbou třeba na romantickou schůzku s vaší spřízněnou duší.

Levandulové akcenty lahodí nosu společenských a přátelských lidí, kteří oceňují práci ve skupinách a jsou skvělými týmovými hráči. Pomohou vám získat si sympatie kolegů
v novém zaměstnání nebo získat si lidi na svou stranu.

Hřejivé vanilkové vůně si rádi vybírají extrovertní lidé s velmi živou a energickou povahou milující večírky. Dovedou posílit vaše sebevědomí při seznamování s novými lidmi
a navazování důležitých sociálních kontaktů.

Santalové dřevo v základu vůně milují perfekcionisté, kteří se nikdy nespokojí s pouhým průměrem. Povzbudí vás k vysokým výkonům, ať už v oblasti sportu, studia nebo kariéry.

Vůně s výrazným jasmínem jsou volbou spontánních a dobrodružných duší, které si chtějí naplno prožít každý okamžik. Vezměte je s sebou na dovolenou nebo večírek, pomohou vám odhodit zábrany, vychutnat si atmosféru a zažít něco obohacujícího.

Tip: Dokonale osobité vůně od Tom Tailor

Nové vůně kultovní módní značky Tom Tailor vyzařují sportovní eleganci souznící
s jakýmkoliv dobrodružstvím, které vám život přinese. Zářivé vůně nabité energií umožní jejich nositelce nebo nositeli působit sebejistě – nejsou jen prostým doplňkem módního outfitu, ale perfektně vyzdvihnou individualitu každého jedince.

TOM TAILOR FOR HER – Vůně pro ni
Kompozice plná radosti ze života a ženskosti. Květinově svěží vůně se otevírá tóny broskve, zázvoru a bergamotu. Srdce dává prostor sladce květinovým akcentům v podobě neodolatelné směsice růže, frézie a mirabelky. Duši vůně v základu dotvářejí tóny švestky, cedru a pižma.

Tom Tailor for her k dostání v parfumeriích Fann ve variantách 30 ml za 460 Kč a 50 ml
za 660 Kč

TOM TAILOR FOR HIM – Vůně pro něj
Dokonalé propojení mužnosti a elegance. Bergamot, mandarinka a malina vytvářejí svěží úvod vůně, zatímco v srdci se rozevírá bylinný buket složený z pivoňky, levandule
a pelargonie. Kompozici uzavírají tóny santalového dřeva, pačuli
a kůže dodávající vůni dlouhotrvající, příjemně kořeněný základ.

Tom Tailor for him k dostání v parfumeriích Fann ve variantách 30 ml za 460 Kč a 50 ml
za 660 Kč.