Vydavatelství EMPRESA MEDIA, a. s., odstartovalo prodej Barrandovského kalendáře 2018. Lidé jeho zakoupením zároveň přispějí na charitativní účely – podpoří projekt Barrandov pomáhá, jenž se kontinuálně zabývá podporou psů bez domova.

Jaromír Soukup v Barrandovském kalendáři 2018.

„Televize Barrandov si jako jedna z předních tuzemských televizních stanic uvědomuje svou společenskou odpovědnost nejen vůči lidem, ale i vůči zvířatům. Rozhodli jsme se proto, že výtěžek z prodeje kalendářů poputuje do spolku Dočasky DeDe, který umísťuje opuštěné či týrané psy do domácích depozit sloužících jako důstojnější náhrada neosobních útulků,“ uvedl generální ředitel a majitel skupiny Barrandov Jaromír Soukup.

Soudkyně Barbara.

Majitel televize v rámci přípravy kalendáře i osobně zapózoval. Parťákem mu byl rotvajler Caesar, který hledá domov a na svého pána čeká právě v dočasné péči. Do kalendáře se pak s dalšími opuštěnými psy nechaly vyfotografovat i další hvězdy televize: Alex Mynářová se psem Rufusem, představitelka soudkyně Barbary Pavlína Kafková s fenkou Chelsea, tvář Paparazzi Alice Bendová se psem Theem či Kateřina Kristelová, která pro TV Barrandov připravuje zbrusu nový pořad, s psíkem Eddiem.

 

Zájemci si mohou kalendář objednat na webové stránce www.barrandov.tv/kalendar a na infolince 222 994 111 za cenu 299 korun. Poštovné je zdarma.

Foto: Profimedia.cz, Empresa Media

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.