Podle předpovědi počasí se blíží už opravdický podzim. Je jasné, že chození po venku, ježdění na skatu nebo inlajnech už asi nebude úplně na denním pořádku. No, a co se tak připravovat na rok 2017? Ten je totiž ve znamení samých super koncertů. Hudbu si ale můžete užít i z tepla domova s technikou SENCOR!

V lednu zamíří do Prahy legendární  Depeche Mode, v březnu je inzerován comeback století – rodinný klan Kellyů The Kelly Family, v dubnu Metallica a hlavně, pro dnešní mládež zajímavější Imagine Dragons. V létě se na mladé publikum těší Ed Sheeran a v zimě opět Justin Bieber.

Ať už tuhle muziku posloucháte nebo ne, jistě by se vám hodil nový přehrávač. Můžete si na něm pilovat texty pro pobrukování na koncertu nebo si doma udělat takový svůj malý předkoncert.

A co třeba takový, který přehrává CD-R / RW, MP3. Má USB konektor, takže můžete přehrávat hudbu z flashky, lze na něm naprogramovat přehrávané pořadí skladeb, přehrávat po složkách a umí zobrazit ID3 popisky. Přehrávač, který je samozřejmě vybaven rádiem s digitálním laděním a až 20 předvolbami, má teleskopickou anténu, LCD displej, hodiny, ekvalizér, madlo na přenášení a samozřejmě i konektor na sluchátka. No, a ještě je v super moderním designu s dobrým zvukem? V tom případě vyzkoušejte SENCOR SPT 280 a nechte se strhnout kvalitním poslechem muziky!

Nápovědu na soutěžní otázku naleznete na webu SENCOR.

Soutěžit můžete do čtvrtka 2. listopadu do 23:59 hodin.

Výhry:

přehrávač SPT 280 pro hudební fandy

dva radiobudíky, které vám ukáží ten správný čas, vzbudí vás a příjemně tlumeně osvětlí Váš pokoj

 

Výherci: M. Lojková (Ostrava), K. Fenclová (Tachov), R. Zborníková (České Budějovice)

Kompletní pravidla soutěže a souhlas se zpracováním osobních údajů.

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.

2 KOMENTÁŘE

Comments are closed.