Pokud patříte mezi fanynky Bridget Jonesové, určitě byste se měli bez váhání zapojit do naší soutěže.  Vyhrát totiž tentokrát můžete knihu Ve třiceti (poprvé) single od americké spisovatelky Lisy Daily.

O knize

Od chvíle, kdy Alex potkala svého nastávajícího ve školce nad modelínou, je jejich život nalinkovaný jako podle pravítka. Žijí si báječně, bydlí v nádherném domě s výhledem na zátoku a mají skvělou práci, kterou zbožňují. Má to jediný háček: Alexin manžel Michael je gay. O této skutečnosti se jí ale zapomněl celých třiadvacet let zmínit.

Alexin dokonale naplánovaný život se náhle hroutí jako domeček z karet, biologické hodiny tikají jako časovaná jaderná bomba a Alex prahne po pohádkově krásném šéfkuchaři, který právě otevírá novou prvotřídní restauraci. Shodou okolností se bohužel jedná o jejího klienta a Alex nechce míchat práci se soukromím.

O autorce

Pokud chcete vědět, proč vám váš vyvolený nezavolal, nebo jakou barvu šatů si rozhodně nevybrat na první rande, obraťte se na Lisu Daily. Kromě práce v reklamě totiž Lisa radí v oblasti randění a seznamování na těch nejznámějších amerických televizních stanicích.

Toto téma zpracovala třeba v příručce Nenechte si dávat kopačky (2002), která se stala v USA i Velké Británii bestsellerem, a také v úspěšných romancích Patnáct minut ostudy (2008) nebo Kráska (2012).

Knihu mohou vyhrát tři soutěžící. Soutěž trvá do neděle 23. září.

Nápovědu najdete zde.

Výherci: B. Sluková, L. Havlová, P. Sýkora

Foto: pixabay.com/BibBornem ; http://www.mysterypress.cz

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.