Víte, co milují ženy nejvíce na světě? Ano, samozřejmě květiny. Když některá z nás obdrží nádherný pugét od jakéhokoli ctitele, stoprocentně roztaje. Květiny ale nemusejí být pouze v oné klasické fyzické podobě. Tradičně se jimi zdobí také interiér. Mohou být jak živé v květináči, tak i jako dekorace. Výbornou volbu představují především moderní fototapety a obrazy, jejichž jsou nedílnou součástí. Že byste doma nějakou tu fototapetu s květinami chtěli, ale nevíte, jakou si vybrat? Nevadí! My se právě proto v následujících řádcích zaměříme na některé nejznámější motivy, jež stojí za to.

Růže jako královna všech květin

Asi nejznámější a také nejčastěji darované květiny jsou bezesporu růže. Vždyť je lze darovat k jakékoli příležitosti a zaručeně neurazíte. Vypadají skvostně, což potvrzují také fototapety, jež tyto květiny zobrazují. Volit je možné hned několik variací. Záleží hlavně na tom, jak fototapeta květiny zobrazuje. Výbornou volbou je kupříkladu detailní záběr na růži, jenž zobrazuje tuto květinu v její úplně bezprostřednosti. Pohled na okvětní lístky, na nichž se ještě třeba drží kapky vody, je velmi romantický. Jinak se často také volí variace růží v mnoha barvách. Kombinace těchto květin jsou doslova kouzelné. Růže lze volit na fototapetách jak v klasické podobě fotografií, tak i animované. Obojí mají své kouzlo a hodí se do nejrůznějších místností.

Podzimní variace květin

Jinak fototapety na zeď květiny mohou zachycovat i v poměrně netradičních podobách. Ne vždy musíte mít na stěně nádherné rozkvetlé pugéty. Moc hezky, i když popravdě trochu melancholicky, působí podzimní rostliny. Nemusí jít vyloženě o samotné květiny, ale o mnohé rostliny, jež na podzim v přírodě najdeme. Dokážou nabídnout spousty neotřelých tvarů a barev. Často se setkáváme s kombinací nejrůznějších uschlých travin a bobulí. Kombinovat lze hned několik tradičních podzimních rostlin.

Akvarelové fototapety květin

Když fototapeta květiny dokáže zachytit v maximálním množství barevných variací, celek vypadá náramně. Akvarelové fototapety květin jsou typické právě kontrastem hned několika barev, jež spolu dokážou dokonale ladit. Vybírat je možné výrazná pozadí, jež dokážou dát květinám ještě další rozměr. Květiny jsou poměrně velké v doslova nadživotní podobě. I tak ještě více vynikne jejich neskutečná krása.

Retro podoba květin

https://myloview.cz/fototapety/podle-kategorie/kvetiny/

Patříte spíše mezi milovnice jakési klasiky, a to i co se květin a jejich aranžmá týče? Jasně, proč ne? Můžete proto vybírat z takových fototapet, jež zobrazují květiny právě v této podobě. Oblíbenou variací jsou červené květiny a listy mající právě tyto odstíny na černém podkladu. Hodí se do jakékoli místnosti. Jen počítejte s poněkud méně živým dojmem. To se ale dá bez problémů překonat dalšími dekoracemi.

Pampelišky nabízejí nádherné pohledy

https://myloview.cz/

Hodně poutavá bývá také fototapeta 3d květiny. Ostatně není se čemu divit, pohled na konkrétní květinu hned z několika úhlů je doslova kouzelný. Když se podíváte třeba na takovou pampelišku, stoprocentně se vám bude líbit. Vybírat si přitom budete moc hned z několika různých podob pampelišky. Milujete žlutou barvu? Pak není nic jednoduššího než zvolit třeba louku plnou rozkvetlých pampelišek. I pohled na jednu jedinou v maximálním detailu dokonale prosvětlí váš interiér. Pampelišky mají ovšem své kouzlo také v momentu, kdy odkvétají. Bez problémů si můžete nechat na stěnu instalovat obraz či fototapetu takovéto pampelišky. Typická je známým šedavým chmýřím. Padáčky se mohou při poryvu větru rozlétnout doslova a do písmene kamkoli. Jejich zachycení je neskutečně kouzelné a vy se u nich můžete bavit v mnoha podobách. Jakých? Tak třeba takových, kdy je jich spousta mířících do neznáma prakticky na všechny strany od samotné rostliny. I detailní ohled na strukturu jednoho jediného padáčku je náramný. Už na první pohled zaujme jeho dokonalá konstrukce a jemnost samotného chmýří. O něžné a melancholické prostředí díky nim jistě nebude nouze.