Teploty už atakují tropické třicítky a lidé začínají přemýšlet o dovolených u moře i víkendech u vody. Taky či tak vám v kufru nesmí rozhodně chybět kromě opalovacího krému ani sluneční brýle a plavky. Nová kolekce britské značky M&S nabízí nejen pohodlné kousky, ale i plavky, které pomáhají zeštíhlit postavu, pokud jste neměly čas na návštěvu posilovny.

Designéři se rozhodli letošní plavky inovovat, aby tak vyšly vstříc přáním zákaznic. Plavky jsou nejen odolné vůči chlóru, ale jsou také vyrobeny z rychleschnoucího materiálu doplněný o technologie s ochlazujícím efektem. Pokud nejste se svou postavou na sto procent spokojena, nezoufejte… V látce je využito mikrovlákno, které vytvaruje, zpevní a zeštíhlí ženskou siluetu.

K dovolené u moře neodmyslitelně patří i procházky po pláži. V tomto případě můžete zvolit jak pohodlný sarong, kaftany či šaty ve stejném designu jako plavky. Váš look můžete na závěr podtrhnout kloboukem či elegantními slunečními brýlemi. Jde nejen o stylové kousky, ale i praktické doplňky, které vás ochrání přes sluncem.

Léto však neznamená jen válení se u vody, ale i zahradní party, venkovní večírky či posezení na terase a s přáteli. V horkých letních večerech můžete sáhnout po šatech buď s květinovým romantický vzorem, něžnou krajkou nebo se zahalte do elegantní modři. Fanynky nohavic, si mohou vybrat kalhoty se stejnobarevným topem či overaly doplněné o boty na podpatku.

Autor: -tya-   

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.