Cukr je pro nás ženy celoživotním strašákem v honbě za dokonalou postavou. Ale máme pro vás dobrou zprávu! Cukr může být i prospěšný. Pokud se přidá do tělových peelingů, můžete se „zcukrovat“ doslova od hlavy k patě. Cukr má naprosto úžasné abrazivní vlastnosti, jemně odstraní odumřelé buňky a navíc vaši pokožku dostatečně hydratuje. Společně s cukrem se do peelingů přidávají i různé oleje, kakaové boby a další prospěšné látky, díky kterým bude vaše pleť krásně jemná a zářivá. Přinášíme vám tipy na super cukrové peelingy pro vaše tělo, obličej i rty.

Pokud budete na rty používat pravidelně peeling, rtěnka na nich bude lépe vypadat i držet. Jemné cukrové granulky vaše rty i krásně zvláční.

Obličejový peeling je základem péče o pleť. Vybírejte pečlivě, podle typu vaší pokožky. Zlepšení a zjemnění pocítíte hned po první aplikaci, což je velice příjemné. A vonné oleje a další přísady vás na chvilku zavedou do ráje relaxace.

Nesmíme ani zapomenout na peelingy pro celé tělo. V domácích podmínkách se nejlépe relaxuje ve sprše či ve vaně. A taková koupel, po které se budete cítit jako znovuzrozená stojí určitě za to!

Foto: depositphotos/InnerVisionPRO; archiv firem

Redaktorka webu Ženydívky.cz. Miluje design, hlavně ten český a módu.