Youtubeři Flabgee, Sejroška, Svět podle Lu, Domi Happy, U Šmajdy, Pelican Beauty, Barbora Š., Milano Style a Blueberry Pink se rozhodli, že podpoří nadační fond Vrba prodejem svých osobních věcí a produktů získaných od partnerů. Pro nadaci nakonec vybrali přes 190 000 Kč.

Dobročinný „Jůtůb Kelebrity Bazar“ se uskutečnil 17. února ve Vnitroblocku. Návštěvníci si měli možnost zakoupit kosmetiku, oblečení, nebo jiné doplňky a potřeby do domácnosti. Akce se zúčastnilo přes 400 návštěvníků a nashromážděných 3 000 produktů bylo rozprodáno za zvýhodněné ceny. Při této příležitosti výrobce drogerie Sidolux předal nadaci šek v hodnotě 50 000 Kč. Akci pořádala Drogerie ZDE.

„Bejt jůtůberem je úplně super boží, ale chce to i trochu šířit dobro, protože my furt něco dostáváme…,“ řekla Sejroška.

Výtěžek z akce putuje nadačnímu fondu Vrba – jeho posláním je psychická i praktická podpora ovdovělým rodinám, zaměřená především na dlouhodobé zlepšování jejich psychické a fyzické kondice. K tomuto cíli přispíváme částkou 196 098 Kč, která bude použita na provoz poradenského mobilního centra “POMOC”. To postiženým rodinám poskytuje finanční, psychoterapeutické a právní služby. Nadace také poskytuje služby umožňující plný návrat do života; hospodyni, řemeslníka, nebo doučování dětí.

Po celou dobu akce byly k dispozici vizážistky Revlon, které se staraly o perfektní look návštěvnic. V průběhu bylo možné si vytisknout fotografie sdílené na sociálních sítích, nebo si zakoupit drobné sladkosti v candy baru.

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.