Co víc si do nadcházejícího období přát, než zdraví a také trochu štěstí?! Tento rok jistě prožijeme spoustu krásných dní a hvězdy napoví, které budou u konkrétních znamení obzvlášť vydařené. A přesně tyto dny je dobré si zaškrtnout v kalendáři!

Pokud patříte k těm, kteří vítají příchod nového roku s otevřenou náručí a za starým rokem se neradi ohlížejí, tak vás naše zprávy zajisté potěší. Každé znamení má totiž v roce 2020 svůj den, kdy se na něj hvězdy usmějí o něco více a darují mu extra porci štěstí. Prozradíme vám, na které dny se v roce můžete těšit!

Beran

Pro vás bude šťastný říjen, a to hned první den tohoto měsíce. Štěstí zasáhne hlavně srdce všech Beranů, protože tento speciální den bude ve znamení lásky. Je možné, že potkáte spřízněnou duši nebo se malá aférka změní v oficíální vztah. Každopádně lze říci, že ve vzduchu bude láska!

Býk

Narození ve znamení Býka se na svůj den mohou těšit v březnu – konkrétně 8.3. Co jim přinese? Touhu po dobrodružství a nových zkušenostech! Zažít něco nového, to bude mottem tohoto dne. Neznamená to však, že musíte nutně vyrazit na cesty. Co takhle zamluvit si vytouženou dovolenou nebo se vydat na let balónem? Volba je jen na vás a myslete na to, že zážitky vás posunují vpřed!

Blíženci

Váš šťastný den na vás čeká v létě, a to 7. srpna. Štěstí se tentokrát usměje na vaše finance i kariéru. Očekávat lze například zvýšení platu či novou, zajímavou pracovní nabídku. Pokud již delší dobu uvažujete o změně zaměstnání, může být sedmý srpen dnem, kdy se rozhodnete. Dejte na svůj vnitřní pocit, tento den nemůžete šlápnout vedle!

Rak

A co čeká toto vodní znamení? Na svůj šťastný den si Raci budou muset chvilku počkat. V hvězdném plánu ho totiž naleznete až v prosinci, konkrétně 14. 12. Říká se, že čekat se vyplácí, a v tomto případě to platí dvojnásob. Tento den mohou Raci posunout svůj milostný život na další metu; očekávat lze milostná vyznání, nabídky k sňatku, ale i šťastnou zprávu o budoucím přírůstku do rodiny. Celý následující rok se Raci budou z těchto události těšit.

Lev

Král zvířat má svou jedinečnou auru, a ta bude 6. září oslňovat více, než kdy jindy. Zvykněte si na to, že přitahujete pohledy ostatních. A to nejen tento den… Šance na získání nové lásky stojí hodně vysoko, a proto se neschovávejte doma a vyrazte mezi lidi! Prospěje vám to a možná se otevřete něčemu novému.

Panna

Již nějakou dobu toužíte posunout svou kariéru správným směrem, ale netušíte jak na to. Vězte, že 25. srpna k tomu dostanete správný impulz! Možná zdárně ukončíte dlouhodobý projekt, čeká vás povýšení či zvýšení platu… Tento den bude mít na vaši profesní kariéru jednoznačně zásadní vliv!

Váhy

Vzdušné znamení vah má již od začátku roku velkou šanci na milostné dobrodružství a 7. únor bude oním dnem „D“. Pro ty, co jsou již ve vztahu, to může znamenat rozhodnutí k zásadnímu kroku. A ti, co jsou bez partnera, by měli mít oči, uši i srdce otevřené, protože mohou potkat svou vysněnou polovičku!  

Štír

Milí Štíři, zejména podzim pro vás bude obdobím plným hektiky a lehkého stresu, a proto je třeba, abyste si datum 3. října zapsali do kalendáře. To je totiž šťastný den vašeho znamení a pokud tak neučiníte, hrozí, že ho propásnete! Vesmír si tentokrát posvítil na vaši kariéru a vy dostanete šanci na změnu zaměstnání k lepšímu. Štěstí vám však nespadne samo do klína, a tak je třeba se také trochu snažit. Buďte aktivní a všímejte si toho, co se děje kolem vás.

Střelec

V srdci všech Střelců plápolá oheň, a ten se ještě více rozhoří 15. prosince. V polovině vánočního měsíce ucítíte velkou přitažlivost ke stávajícímu partnerovi nebo osobě, se kterou se právě scházíte. A není se čemu divit, protože jiskření je cítit nahony daleko. Co to znamená? I z povrchního vztahu může vzniknout pevný a upřímný svazek.

Kozoroh

Rok 2020 byl ke znamení Kozoroha opravdu štědrý, protože žádné znamení nemá během roku přisouzeno tolik pozitivna, jako právě Kozorozi. Může za to planeta Jupiter, která celý rok setrvá právě v tomto znamení. A tak se nelze divit, že si Kozorozi vysloužili hned dva šťastné dny. Bude to 20. únor, který jim dodá velkou emoční stabilitu a 28. březen, který je jako stvořený pro velká životní rozhodnutí.

Vodnář

Poslední den měsíce března pocítí Vodnáři to, co jim bylo dlouho dobu upíráno – velkou motivaci! Chuť dotáhnout věci do konce a začít něco nového, zafunguje jako hnací motor, který požene Vodnáře vpřed. Dokončit projekty, uzavřít staré záležitosti či spory, to vše přináší velký pocit osvobození, a zároveň motivaci do dalších dnů roku.

Ryby

Šťastný den pro poslední znamení zvěrokruhu, připadá na datum, kdy chodí Mikuláš s čertem, tedy 5. prosinec. Bude ve znamení velké kreativity a narozeným ve znamení Ryb se budou hlavou honit báječné nápady, které vybízí k okamžité realizaci. A je jedno, do které oblasti zabrousí: dařit se bude v zaměstnání, doma, ale i na vlně emocí. Jsou záležitosti, které vás dlouhodobě trápí? I ty lze na začátku prosince vyřešit a s lehkostí uzavřít.

Foto: pixabay.com_Tasy Hong