V nadcházejícím týdnu budeme mít prostor se zamyslet, jak proběhlo léto, co nám přineslo a co bychom od života chtěli dál. Věnujte se hodně sami sobě, bude to velmi prospěšné pro budoucí měsíce.

Beran

Váš partner má pocit, že se všechno točí jen kolem vás, že všichni plní, co vám na očích vidí a vy si jen užíváte. Vy asi takový pocit nemáte, ale pokud s ním chcete tyto věci probírat, našlapujte opatrně, konverzace může skončit pochopením, nebo velkou hádkou.

Býk

V práci vás dosti přetěžují a vy jste přepnutí čistě na pracovní rovinu. Chtělo by to trochu relaxu, nejlépe někde v přírodě. Udělejte si podzimní výlet s celou rodinou a pak naznačte šéfovi, že potřebujete také někdy odpočívat a věnovat se blízkým. O prémie nepřijdete.

Blíženci

Máte chuť tak trochu vyrazit za hranice všedních dní, ale leccos vám v tom brání. Nebuďte takoví perfekcionisté, nemusíte hned jezdit na cestu kolem světa, aby bylo vzrůšo – pracujte s tím co máte a budete překvapeni, jaké dobrodružství na vás čeká.

Rak

Chce to svobodu, dopřát si jednou zase jen myslet na sebe, nikým se nenechat ovlivnit. Nemějte výčitky svědomí, když chvíli budete dělat věci po svém, ostatní to dělají běžně a nijak se tím netrápí, všimli jste si už?

Lev

Očekávejte nabídku, pravděpodobně pracovního charakteru, která vám zamotá hlavu. Není radno se do něčeho příliš hnát, spíš vše dobře promyslete a také se poraďte. Nejlepším poradcem bude partner anebo zkušený rodič, který vás zná jako své boty.

Panna

To, co bylo minulý týden žádoucí, tedy sexuální dobrodružství, vás tento týden bude více než unavovat. Pokud se nechcete stát sexuálním štvancem, dejte si pár dní celibátu a přemýšlejte, s kým opravdu chcete strávit následující měsíce. Sex by měla nahradit láska, nebo aspoň náklonost, je ve vašem vztahu vůbec?

Váhy

Toužíte po citech, ale navenek vystupujete tak, že vás vlastně žádné nezajímají. Nebylo by špatné si ujasnit, co vlastně chcete. Jestli se chováte drsně, těžko přilákáte partnera romantika. Ten by se vás bál. Pubertu máte za sebou, tak už konečně skočte do dospělosti, i ve vztazích.

Štír

Od novoluní na vás sedají náladičky, dokonce nejste ani tak precizní pracanti, jak býváte. Třeba byste se dokonce rádi poflakovali a všechno hodili za hlavu. Pro vás tento týden, na rozdíl od ostatních, platí nepřemýšlejte – to vy totiž děláte příliš často. Žijte, prožívejte a odpovědi přijdou samy.

Střelec

I když se vám „dýchá lépe“ pořád nějak nejste ve své kůži. Možná za to může okolí, tedy prostředí ve kterém žijete a pracujete. Jste naladění na krásu a krásno by vás mělo obklopovat. Pokud sedíte nebo žijete někde, kde se necítíte dobře, příjemně vám nebude. Změňte to, začít jde i pozvolna.

Kozoroh

Potkáte, nebo jste v nedávné minulosti potkali někoho, kdo s vaším životem lehce otřásl. Myšleno ovšem v pozitivním smyslu slova. Přinesl vám nové informace, otevřel obzory. Takový člověk bude dosti prospěšný pro vaše další fungování, může vám ukázat životní cestu po které toužíte. Ale pozor, nebude to partner, „jen“ duchovní rádce.

Vodnář

Jste unavení, jako už dlouho ne, nenechte se přemluvit k nové práci a rozhodně držte své nadšení na uzdě i u nových koníčků a dalších věcí, které vás baví, ale nemáte na ně energii. Chce to hlavně klid, na realizace plánů počkejte až budete mít větší elán.

Ryby

Lži a intriky, které jsou u vás na pracovišti poslední dobou běžné, vás sžírají a nedají vám spát. U vás se hroší kůže konat nebude, tedy pokud chcete věci změnit a přispět zlepšení „ovzduší“ v práci, budete muset naplno říci svůj názor.

foto: depositphotos.com/semisatch