Měsíc březen ve středu předá vládu dál a pranostika pro duben míní: „Je-li duben pěkný, bude květen ještě lepší.“ Naše země se stále potýká s nezvaným hostem v podobě koronavirové nákazy, a o to více je třeba dívat se pozitivně do budoucna. Myslete na to, že každý nečas se jednou přežene a nevzdávejte se humoru. Například aprílová středa je pro něj jako stvořená…

Beran

Slunce stojí tento týden ve vašem znamení a vnese pozitivní náladu zejména do partnerských vztahů. Vy se dokážete lépe koncentrovat a rozhovory i jednání povedete bez jakýchkoliv zádrhelů. Máte chuť otestovat, kde jsou vaše hranice a zda si dokážete prosadit svou. To je dobře, ale dejte pozor na to, abyste příliš nepřestřelili cílovou metu.

Býk

Až do čtvrtka vám kryje záda planeta Venuše. Ta vám pomůže uvolnit se a nepřemýšlet příliš o tíživé situaci, ve které se nacházíte. Je možné, že vám planeta lásky okoření život i krásným milostným zážitkem. Těšte se, čeká vás příjemný a pozitivní týden.

Blíženci

Nebraňte se výzvám. Díky vesmírné podpoře zvládnete všechny úkoly snadno a dobře. Na své straně máte Slunce, které vám dobije baterky, Mars a od pátku také Venuši. Jste bez partnera? Buďte ostražití, protože láska může být blíže, než byste čekali!

Rak

Spojení Jupitera a Pluta je nyní pro vaše znamení velmi důležité a může vám přinést úspěch. Tento týden toho mnoho dokážete! Vesmír pozitivně ovlivní i mezilidské vztahy, a vás díky tomu čeká velmi příjemné a pozitivní období.

Lev

Slunce stojí vůči vašemu znamení ve výhodném postavení a očekávat lze velmi dynamický týden. Máte tolik energie! Pusťte se do plnění i těžších úkolů a nebojte se výzev. Když k tomu přidáte dobrou náladu, úspěch je zaručen. Pro okolí budete nyní velmi přitažliví.

Panna

Milé Panny, čeká vás inspirativní týden plný skvělých nápadů. Vaše fantazie pracuje na plné obrátky a vy budete díky tomu zářit. Vaše okolí si toho všimne a zahrne vás spoustou komplimentů. Venuše vám podpoří sebevědomí a naplní život láskou.

Váhy

Vesmírnou podporu lze nyní očekávat zejména od Slunce. Díky němu se budete v partnerství cítit jistě a bezpečně. Prohloubí se vám také schopnost rozlišovat kdo to s vámi myslí dobře, a kdo proti vám kuje pikle. Vaše mysl je nyní ostrá jako břitva, a toho lze využít například při plnění důležitých úkolů v zaměstnání.

Štír

Silné city a vášnivé noci vám tento týden daruje planeta Venuše, kterou máte na své straně. Láska dokáže být kouzelná a umí okořenit život, tak toho naplno využijte! Věřte své intuici, a to platí i pro ostatní oblasti. Nezklame vás a navede správným směrem.

Střelec

Díky působení Slunce, Marsu a Venuše, se cítíte plni energie, která z vás doslova sálá. Pro vaše okolí budete nyní velmi přitažliví. Zavařit vám ale může planeta Merkur. Díky jejímu vlivu mohou vyplout na povrch staré problémy. Sice to nebude příjemné, ale nyní máte šanci vše pořádně vysvětlit a dořešit.

Kozoroh

Pociťujete silnou touhu po uznání a oblibě. Za pomoci vlivu planety Venuše, která vás bude do čtvrtka podporovat, se vaše přání mohou splnit. Planeta lásky vám dodá na přitažlivosti a podpoří jemnou a křehkou stránku vaší osobnosti. Ženy ve znamení Kozoroha by se měly zaměřit právě na své ženství a posilovat ho, například krátkou meditací.

Vodnář

Vesmír vám prorokuje úspěšný týden a zejména v pátek se bude dařit vše, na co sáhnete. Ke konci týdne se Venuše setká na své dráze se Saturnem a vy budete cítit velkou podporu od partnera. Využijte energii vesmíru správným směrem a nebojte se nových výzev.

Ryby

Závěr března i počátek dubna je pro vás v plusových bodech. Dařit se vám bude ve finanční i pracovní oblasti, ale ani v lásce vás nečekají mínusy. Tento týden máte velkou šanci na úspěch. Pokud jste o něčem přesvědčení, nevzdávejte se v půli cesty a nenechte se od svého úsilí odradit.

Foto: Depositphotos.com