Březen, za kamna vlezem? První březnový týden je tu, jaro se pomalu ale jistě blíží a počasí mu značně nahrává. I vesmír se na měsíc, kdy se příroda probouzí k životu, z výšky usmívá. A přeje lásce!

Beran

Milí Berani, od středy máte v zádech podporu planety Merkur a pod její ochranou se nemůže nic pokazit. Ať už se jedná o zaměstnání, finance či lásku, budete slavit úspěchy. Tento týden však nepodceňujte zdraví a podporujte imunitní systém. Dopujte se vitamíny, sportujte a choďte na čerstvý vzduch. Pak bude následujích sedm dní naprosto bezchybných!

Býk

Tento týden vás zasáhně Amorův šíp! Od čtvrtka bude stát ve vašem znamení nejkrásnější planeta ze všech, Venuše. A vy budete z její energie jen profitovat! Něco z jejího lesku se přenese i na vaši osobu, a díky šarmu a přitažlivosti bude nepřehlédnutelná/ý. Ke konci týdne vás může zasáhnout láska na první pohled a to je úžasné! Pokud již ve vztahu jste, lze ho nyní ještě více upevnit.

Blíženci

Planetární konstelace si stojí tento týden skvěle. Do vašeho života vnesou lehkost, a také šance vyjádřit své touhy. Plánujete někomu vyznat lásku? Pak neváhejte! Ve stávajícím vztahu se může leccos vysvětlit a vy máte nyní šance i mnohé vykonat. Je jen na vás, jestli tento čas využijete smysluplně nebo ho promarníte.

Rak

Energie a správného vedení budete mít od vesmíru dosytosti a je jen na vás, abyste přiložili trochu ruku k dílu. Šance si stojí skvěle, zejména ty, co se týkají lásky! Hledejte ve vašem životě to krásné, je ho všude spousta a vy se můžete vznášet na růžovém obláčku. Je k tomu třeba jen trocha otevřenosti. Ani finančně si nyní nestojíte špatně, ale vyvarujte se unáhleným nákupům a přílišné velkorysosti.

Lev

Informace, které tento týden obdržíte, pro vás mohou mít velký význam. Zúročit je lze především v práci, kde díky nim získáte náskok před kolegy a šanci se blýsknout. Od čtvrtka se hvězdné konstelace mohou podepsat na vaší náladě. Pokud se tak stane, myslete na to, že vaše nálada není dobrá. Vyhněte se společenským i rodinným setkáním a raději se věnujte sami sobě.

Panna

Buďte otevření a světem choďte s doširoka otevřenýma očima, protože štěstí v lásce máte doslova nadosah! Od čtvrtka se bude planeta Venuše nacházet ve znamení Býka a daruje vám něco ze svého kouzla. Budete zářit a vaše aura bude neodolatelná. Nemusíte se ani moc snažit, buďte jednoduše takoví jací jste a nechte se překvapit, co se bude dít!

Váhy

Po zdravotní stránce nejste úplně fit a je nutné věnovat tělu více pozornosti. Dopřejte mu hodně vitamínů, pijte dostatek tekutin a snažte se trávit co nejvíce času na čerstvém vzduchu. Čeká vás proměnlivé období, které však bude nabité i spoustou krásných momentů. Vaší hlavou proudí mnoho kreativních nápadů a nyní je správný čas, začít je realizovat.

Štír

Od čtvrtka vnese planeta Venuše do vašeho milostného života svěží vítr. Pokud jste bez partnera, máte velké šance nalézt svou vysněnou polovičku. Proto neseďte doma a choďte mezi lidi! Vaše šance si stojí opravdu vysoko a co víc si přát, než se na jaře zamilovat?! Věřte svým snům, vesmír vás v nich podpoří.

Střelec

Všechno vám jde nyní snadno od ruky. Tento týden máte v horoskopu dobré hvězdy a očekávat lze pozitivní období. Novinky, které se dozvíte, se vám mohou hodit v zaměstnání a třeba zvýší i vaše šance na vylepšení pozice. Využijte šance, jež se vám nabízí – v práci, i v lásce. Buďte otevření a pokud máte vůči milované osobě něco na srdci, je čas se svěřit. Dbejte více na své zdraví a vyvarujte se negativním myšlenkám.

Kozoroh

Vesmír vám naordinoval pozitivní období a vy byste ho měli co nejvíce využít! Vaše šance se na všech frontách zvyšují, a to je skvělé! Hlavně v lásce je třeba pečovat o vztahy a věnovat se blízkým osobám. A zejména ti, kdo by se rádi více sblížili s někým, koho sice znají, ale zatím s ním nemají hlubší vztah, by měli tento týden o svou lásku zabojovat.

Vodnář

Ve středu vstoupí planeta Merkur do vašeho znamení a navíc se potká s vesmírnou kolegyní Venuší, což vám velmi hraje do karet. Budete nabiti energií, úkoly zvládnete plnit rychleji než všichni ostatní a hlavou vám bude běhat spousta báječných nápadů, jak změnit a vylepšit situaci v práci i doma. Od čtvrtka se ale postavení planety Venuše změní, do pro vás nepříznivé konstelace. Podepsat se to může například na vaší náladě.

Ryby

Tento týden se můžete těšit z vesmírné podpory, a ta se projeví zejména v pracovní oblasti. Určete si cíl, který chcete nyní dosáhnout. Soustřeďte se na jeho plnění a v úsilí nepolevujte, dokud ho nesplníte. Od čtvrtka bude vás život naplněný smyslností. Máte šanci přiblížit se své lásce, planeta Venuše vám v tom pomůže. Vzniknout mohou až magické svazky!

Foto: Depositphotos.com