Před sto deseti lety prošla Země ohonem Halleyovy komety. Před jedenapadesáti lety odstartovala kosmická loď Apollo 10. Co přinese nový týden? Jestli jsou ve vesmírném plánu velké události podobné těm minulým zatím nevíme, ale vypadá to, že se lze těšit na sedm dní plných partnerského porozumění i milostného jiskření.

Beran

Novoluní v Blížencích, které nastává v pátek, odstartuje ve vašem životě novou etapu. Klidně se může stát, že obdržíte novou pracovní nabídku, do cesty se vám připletou nové úkoly a cíle. Plánujte, realizujte, sněte! I když doba není lehká, pro vás je věta „to nejde“ absolutní tabu. Ve vztahu panuje harmonie a ti, kdo jsou bez partnera, mohou nalézt velmi slibný protějšek.

Býk

Problémy s partnerem? Pak nastává nejlepší období je konečně sprovodit ze světa. Ve druhé polovině května budou vaše smysly zesíleny a dokážete vždy nalézt správná slova a vysvětlení. Mars vám navíc nadělí pořádnou porci sex-appealu. Partneři dostanou chuť experimentovat ve věcech milostných a singels se nebudou moci odlepit od online seznamek.

Blíženci

Vesmír bude tento týden vaše znamení pěkně rozmazlovat. Novoluní bude tentokrát v Blížencích a vy konečně naleznete pevnou půdu pod nohama. Merkur přinese do pokladničky více peněz a pokud s nimi budete zacházet šikovně, brzy korunky rozmnožíte. S partnerem cítíte silné napojení a budete si užívat to, jak sehraný jste tým. Singles odhodí stud a budou psát a „lajkovat“ jako o život.

Rak

Milí Raci, tento týden můžete trochu ubrat a nabírat sílu. Ale přesto vás budou těšit práce, kde zapojíte fyzičku. Krásně si u nich vyčistíte hlavu, ale myslete na to, že nic se nemá přehánět. Záležitosti, které se v posledních týdnech zdáli být nejasné, se mohou nyní vyjasnit. A to vám ulehčí život. V partnerském vztahu to bude pořádně eroticky jiskřit.

Lev

S podporou Merkuru a Venuše, se vám podaří i v těchto nelehkých dobách, vidět v životě to dobré. I nepatrný kompliment vám dokáže zvednout náladu a vy se budete schopni radovat z maličkostí. Vesmír vám daruje i pořádnou porci energie, odvahy a síly. Využijte ji kreativním způsobem. Ostatní vás za to ocení.

Panna

Otevřete se člověku, kterého dlouho znáte a důvěřujete mu. Dokáže vám pomoci najít správnou cestu a jeho rady pro vás mohou být zásadní. Mluvte o svých touhách, přáních, představách, ale také o tom, čeho se bojíte. Osvobodí vás to a dodá sílu. V partnerském vztahu můžete pociťovat napětí a stres. Nesnažte se protějšek změnit ke svému obrazu, nic dobrého to nepřinese.

Váhy

Tento týden na vás bude dohlížet váš osobní anděl strážný, bude vás podporovat a bránit. Nepůjde o nadpozemskou bytost s křídly, ale o někoho, kdo je vám blízký. Může jít o přítele, kolegu v práci nebo někoho z rodiny… Planeta Venuše vás obdaří chutí do života a dodá vám esprit. Podporu čekejte i od Merkuru, dokázat toho můžete mnoho.

Štír

Čeká vás velmi zábavný týden plný sexuálního jiskření a erotiky. Singles budou brát online seznamky útokem a páry budou toužit po experimentech. Jaro je ve vzduchu, a tomu se prostě nedá odolat. V profesní branži lze uzavřít zajímavé smlouvy, budete se cítit sebejistě a nebude vám chybět šarm. A tak se nedivte, pokud vás vaši blízcí budou žádat o radu.

Střelec

Možná cítíte emoční nevyváženost a není divu. Poslední týdny vám dali pořádně zabrat. Možná jste si prošli krizovým obdobím v práci, nebo se vyjasnilo kdo je váš pravý přítel… Vy ale dokážete i z nepříjemné situaci vytěžit to podstatné a najít správnou cestu. Sílu a schopnost dívat se do budoucna, podpoří planeta Merkur a Venuše. Když bude potřeba, najdete ve správný čas odvahu.

Kozoroh

Sami se nyní nikam neposunete. Je potřeba vyhledat si týmové hráče, pak bude úspěch zaručen. Zapomeňte na zažité cesty a přístupy. Je čas na změnu. Jen tak se doberete tam, kam potřebujete. Jupiter stojí nyní ve vašem znamení a zostří vaši mysl. Co okořenit vztah novými nápady? Společné zážitky dodají soužití drive. Lidé bez partnera nyní vyhledávají dobrodružství, ale pozor, abyste nenaletěli.

Vodnář

Nastává čas hojení starých ran. Minulost už není tak důležitá jak se dříve zdálo, a proto se mohou staré jizvy konečně zahojit. Svět se mění, a proto je třeba myslet na to, co je doopravdy důležité. Zdraví, partnerství, láska… Starejte se o své vztahy, lásku i zdraví. Snažte se porozumět a pochopit. Tento týden je vhodný pro vyjednávání finančních podmínek i hledání nového zaměstnání.

Ryby

Merkur a Venuše mohou tento týden leccos ztížit. V partnerství je nyní třeba našlapovat po špičkách. Snadno se teď může něco pokazit. Doporučujeme velkou dávku trpělivosti a vzájemného pochopení. Singles mohou pociťovat neklid a chtějí zažít nové věci. Nespěchejte a dejte citům šanci, aby mohly vyrůst. Ani v zaměstnání to nebude úplně růžové a vy budete muset ostatním dokazovat, kde leží vaše kvality.

Foto: Pixabay.com_Angela C