Stojí tento týden hvězdy při vás nebo hrozí turbulence? Na co si dát pozor a na co se těšit? Hvězdy prozradí, co vás čeká a také pomohou s tím, jak se na nadcházející situace optimálně připravit. Přejeme krásný týden!

Beran

Planeta Mars rozpálí všechny ty, kdo jsou single. Ale pozor! Při flirtování zařaďte o rychlost níže, jinak může dojít k nedorozuměním. I páry by měly držet temperament na uzdě a soustředit se spíše na něžnosti. V zaměstnání buďte féroví, díky tomu zabodujete a získáte si respekt. Tento týden se raději vyhněte všem rizikovým akcím – ať se týkají sportu či jiné oblasti. Hvězdy doporučují odpočinek!

Býk

Tento týden se býci nebudou nudit. Potřebují svěží vzduch do ložnice i vztahu. Kdo partnera nemá, měl by opustit stará schémata jak ulovit kořist a zkusit to jinak. Čím flexibilnější budete, tím lépe. V zaměstnání to půjde hladce. Jste zodpovědná a pracujete efektivně. Jen býci zabývající se kreativní činností budou hledat nápady o něco hůře. Planeta Saturn je nakloněna všem, kdo sportují. Je čas utužit kondici a zefektivnit kondiční trénink.

Blíženci

Skvělý týden pro všechny, kdo hledají vztah! Hvězdy dávají flirtování zelenou a sexy Mars zavane i do partnerského života svěží vítr plný erotiky. V zaměstnání nastává pravý čas začít utužovat svou pozici. Šance pro povýšení si stojí velmi dobře! S penězi vycházíte skvěle a těšit se budete i dobrému zdraví. Tento týden je nakloněný sportu a soutěžení.

Rak

Bohyně lásky Venuše a planeta fantazie Neptun, tento týden namíchali vysoce erotický koktejl, který pořádně zamotá hlavy. Kdo nemá partnera, je otevřený flirtování a páry budou přesně vědět, jak ve vztahu rozdmýchat nový oheň lásky. I v práci se bude dařit – raci zabodují na plné čáře. Ve sportu je dobré vsadit na vodu, právě ta je pramenem energie tohoto znamení. Jděte si zaplavat nebo projít k řece. Venuše vybízí k odpočinku, a tak je nasnadě o víkendu zamířit do wellness zóny – ať doma, či v hotelu.

Lev

Všichni kdo jsou single, mohou tento týden zažít osudová setkání. Ale pozor! Je třeba dívat se pozorně a ne skrz růžové brýle. Mohlo by se totiž stát, že budete od setkání čekat více než váš protějšek. Páry se mohou těšit na harmonický týden plný žhavých nocí. V zaměstnání se lze vrhnout do nových projektů, hvězdy máte na své straně a přejí vám úspěch. Jste ve formě, tak vyrazit třeba na cesty.

Panna

Planeta Mars varuje před přílišným egoismem ve vztahu. Venuše naopak radí vsadit na realizaci romantických představ, které se vám honí hlavou. Singles by měli ubrat tlak a nechat se okolím překvapit. V práci přesně víte, co změnit a zlepšit. Saturn vám dává výdrž a Venuše velkou porci radosti ze sportu k tomu. Ideální kombinace začít s kondičním tréninkem. Budete se cítit skvěle!

Váhy

Sebedůvěru vám tento týden dodá planeta Mars a vaše aktivita stoupne. V navazování kontaktů budou nepřekonatelní hlavně ti, kdo jsou bez partnera. Páry si budou užívat velkou harmonii a souznění. Na finance a uzavírání kontaktů máte sice „čich“, ale přesto si přečtěte i malá písmenka na konci smlouvy, vyhnete se tak možným rizikům. Vaše sportovní ambice jsou vysoké a vy máte důvod si věřit. Jste odolnější, vytrvalejší a vaše nervy jsou pevnější – zejména ve stresových situacích.

Štír

Slunce a Venuše slibují kvalitu. Singles zabodují na online seznamkách i v klubech, páry zažijí týden plný porozumění a něžností. V zaměstnání se bude dařit zejména těm, kdo mají projevit kreativitu. Tento týden půjde dobře i spolupráce s komplikovanými kolegy. Planeta Merkur radí nákup dekorace do bytu. Díky Venuši se budete cítit krásná a Slunce vám naordinuje novou porci životní síly. Doporučuje se návštěva kosmetiky, kadeřníka i fitness centra.

Střelec

Díky planetě Merkur půjde flirtování online i naživo všem, kdo jsou single. Páry zažijí týden plný harmonie – jak v běžném životě, tak v posteli. Řekněte ostatním své názory, máte co nabídnout a hvězdné vibrace jsou vám nakloněny. Jste týmový hráč a dokážete převzít zodpovědnost. Skvělý týden vás čeká i v oblasti financí a investování. Radost ze života se u vás promítne i do sportu a vy jedete na plné obrátky. Díky pozitivnímu myšlení zvládnete vše!

Kozoroh

Při flirtování to bude pořádně jiskřit. Singles zažijí silnou přitažlivost; páry by se měly vyhnout kritickým diskuzím a raději vsadit na něžnosti. Planeta Uran je nakloněna inovacím a objevit se může i šance na nový přivýdělek. Právě teď se možná rozhoduje o tom, co vám budoucnost přinese. Do sportování se vám tento týden nebude chtít, ale to nevadí. Využijte toho a odpočívejte!

Vodnář

Mars vám dodá velké sebevědomí, kterým partnerovi zaimponujete. Ti, kdo teprve hledají, získají snadno pozornost. Najít milence na jednu noc nebude problém, ale na velké city to příliš nevypadá. Merkur vylepší vaši schopnost komunikace, v práci budete přesvědčivá a vyplatí se to! Nastává vhodná doba pro prodej nemovitosti či uzavírání nových smluv. Díky vlivu planety Mars budete mít tah na branku i ve sportu. Skvělá příležitost zbavit se špatných návyků, cítit se lépe a mladší.

Ryby

Co čeká ryby tento týden? Venuše se postará o hravé impulzy, které zpříjemní partnerský život. Ale pozor! V rozhovorech dejte pozor na volbu slov a raději uberte na důrazu. Kdo je single, měl by zařadit zpátečku a nezaměňovat romantiku se sexem. Pozor na oblast financí! Jste sice dobrý taktik, ale tento týden hrozí, že špatně vyhodnotíte situaci. Vyhněte se proto zásadním finančním rozhodnutím. Venuše radí: dejte si pohov a relaxujte.

Foto: Pixabay