Na začátku týdne slavíme svátek svatého Martina, který je mimo jiné spjat s otevíráním nových ročníků vín. Po svatomartinském veselí a uvolnění přichází na řadu úplněk, tentokrát ve znamení býka. Co nám hvězdy tento týden přinesou? Více empatie, úspěchy v práci, ale i falešné tóny v lásce.

Beran

Tento týden máte na své straně planety Mars a Jupiter a s jejich pomocí můžete mnoho dosáhnout. Planety vám pomohou při plnění vašich cílů a snů; v rozhovorech snadno a rychle najdete správné argumenty a budete vždy ve správnou dobu na správném místě. Od čtvrtka je ale třeba být lehce ve střehu, hlavně v lásce a vztazích.

Býk

Úplněk ve znamení býka je velmi významný. Využijte měsíční energii a uplatněte ji například v práci. Zejména spolupráce v týmu vám půjde skvěle a lze očekávat úspěchy. I v oblasti financí se mohou objevit lukrativní příležitosti. Následujte svou intuici a dopřejte si hodně času pro sebe. Úplněk vás dělá citlivější a empatičtější – což lze uplatnit zejména v partnerském vztahu, přinese vám to mnoho krásných romantických chvilek.

Blíženci

Chcete více a nyní se vám to může splnit. Na své straně máte planety Mars a Jupiter, které vás podpoří ve všech ohledech. Získanou energii je třeba konkrétně zacílit, což vám nebude dělat velký problém. Přesně totiž víte, co chcete a jdete si za svým. Jen od čtvrtka je nutné dbát zvýšené opatrnosti, zejména v milostné oblasti.

Rak

Milí raci, tento týden záříte a jste okouzlující! Planety přejí lásce a vy můžete doufat v pozitivní obrat. Možná se objeví starý přítel, či dávno zapomenutý příbuzný? Naslouchejte tomu, co vám budou říkat, může to mít velký význam. Úplněk připomene zapomenuté city a lásky, a vy se budete opět cítit atraktivně a milovaně.

Lev

Tento týden bude velmi proměnlivý. Na začátku se budete cítit plni energie, ale od poloviny týdne je třeba dbát více na zdraví.  V práci se bude dařit, své nadřízené přesvědčíte chytrými argumenty, protože dobře víte, co chcete. Díky planetě Venuši zažijete pár překvapení. Naše rada: svou energii využívejte s rozumem a věnujte se více sami sobě.

Panna

Naskytne se vám skvělá příležitost jak rozhojnit své jmění a vylepšit si finanční situaci! Naopak v lásce je třeba opatrnosti… Na pozoru se mějte zejména před neupřímnými lichotníky a okouzlujícími lvy salonů. Naučte se říkat ne a nastavovat své hranice. Ty nemají vždy negativní funkci, mohou vás ochránit před manipulátory.

Váhy

Jste v top formě a štěstí se vám bude tento týden lepit na paty! Zapomeňte na negativní pocity z minula a držte hlavu vzhůru, protože vás nikdo nezastaví. Naskytne se vám spousta zajímavých příležitostí a jen na vás je, jak a kterou z nich využijete. Podmínky pro úspěch jsou nejlepší, jaké byste si mohli přát!

Štír

Chytněte šanci za vlasy a využijte ji do posledního kousíčku. Cítíte svou sílu a ovlivňujete tím i své okolí. Vše, co si tento týden předsevezmete, budete plnit energicky a s lehkostí. Na své cíle se dokážete dívat realisticky a zhodnotit, co je možno splnit a co ne. Nastává i dobrá doba pro urovnání starých sporů, hádek či křivd.

Střelec

Očekávat lze hvězdnou podporu ve všech oblastech života. Dokážete najít správné argumenty a vyjádřit to, co vám dlouho leží na srdci. Uzavřít se může i určitá záležitost, která vás již delší dobu trápí. Čeká vás úspěšný týden, jen v lásce radíme opatrnost. Některé komplimenty totiž nemusí být míněny upřímně a vy byste mohli pěkně naletět.

Kozoroh

I když se může objevit nějaké to škobrtnutí, tento týden pro vás bude velmi úspěšný! Není tak důležité, co si o vás myslí ostatní, ale to, co si o sobě myslíte vy sami a jak dokážete využívat své silné stránky. Jděte vlastní cestou a věřte své vnitřní intuici – vyplatí se to!

Vodnář

Troufněte si jít do rizika! Čekají vás nové, napínavé úkoly a vy je budete plnit snadno a rychle. Pocit volnosti a nezávislosti vás plně zaplaví a vy se můžete s klidem pustit i do náročnějších věcí. Pokud do úsilí plně vložíte svou energii, čekají vás úspěchy. Buďte odvážní, vyplatí se to!

Ryby

Díky vlivu planety Merkur lze očekávat velká zlepšení v zaměstnání. Zvládnete toho hodně a na své cestě nebudete muset zdolávat příliš mnoho překážek. V lásce to tak růžové nebude – pozor na falešné tóny, které by vás mohly obalamutit. Pozitivní energii tohoto týdne využijte raději v pracovních a méně ve vztahových záležitostech.

Foto: Depositphotos