Jak byste charakterizovali dnešní dobu? Sociální sítě. Stres. Nezdravý životní styl. A právě to se často podepisuje na zdraví našeho organismu. Stále někam pospícháme a jsme v presu kvůli všem povinnostem, které se na nás navalily. Ale i přesto bychom si měli udělat čas a starat se o své zdraví. Cítíme-li se plni energie a odpočatí, pak nám i ty naše povinnosti půjdou lépe od ruky.  Proto dopřejte vašemu tělu potřebné enzymy s doplňkem stravy APO-Curenzym Forte!

Doplněk stravy – komplex neživočišných enzymů, extraktu z chmele PERLUXAN, železa a vitaminu C.

Zdravý pohyb, vyvážená strava a dostatek odpočinku našemu tělu velmi prospívá. Ale aby naše obranyschopnost a odolnost vůči stresovým vlivům dokázala jet na plné otáčky, musíme se zaměřit na dostatečný přísun vitamínů, ale také hlavně enzymů. Ty jsou pro naše tělo takový malý zázrak a v organismu hrají zcela klíčovou roli – stojí za veškerými procesy, které v našem těle probíhají.

Člověk se rodí s určitou zásobou enzymů, kterou v průběhu života doplňuje potravou. Velkou část si také tělo dokáže samo vyrobit, ale s přibývajícím věkem to jde stále pomaleji. Pokud přijímáme pouze chemicky a tepelně upravenou stravu s výživovou hodnotou takřka nula, můžeme být více náchylní k nemocem a potrápí nás únava, poruchy trávení, vyčerpanost organismu i slabá koncentrace.

Ideální variantou, jak tělu dodat potřebné enzymy, je doplněk stravy APO-Curenzym Forte obsahující výhradně rostlinné enzymy. Díky tomu je vhodný i pro vegetariány a osoby s alergií na látky živočišného původu. Obsahuje navíc železo pro normální tvorbu červených krvinek a snížení únavy, vitamín C pro normální funkci cév a imunitního systému a extrakt z chmele.

Doplněk stravy – APO-Curenzym byl vytvořený zkušenými odborníky.

Doplněk stravy APO-Curenzym Forte můžou vyhrát 3 soutěžící. Soutěžit můžete do čtvrtka 17. ledna 2019.

Výherci: M. Janálová, M. Rothová, H. Drahovzalová

Nápovědu najdete zde.

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.

4 KOMENTÁŘE

  1. Vždyť APO Curenzym byl zakázaný Ústavem pro kontrolu léčiv!??? Nyní se prodává pro zvířata. Není to omyl?

    • Tak to jsi hodně mimo. Teď jsem se dívala a prodává se všude v lékárnách, normálně pro lidi. Tak neplaš.

Comments are closed.