Zpěvačka bořící přední příčky prestižních popových hitparád, herečka, tanečnice, trendsetterka a v neposlední řadě přední influencerka na instagramu. Zdá se, že ať pětadvacetiletá star Ariana Grande sáhne na cokoli, vždy sklízí vavříny. Nejinak je to s jejími autorskými vůněmi, kterých se ve světě prodalo už za více než 200 milionů dolarů. K radosti českých fanoušků jsou čerstvě dostupné i jim.

Současná ikona mnoha milionů „mileniálů“ po celém světě se vedle své veleúspěšné pěvecké a herecké kariéry pyšní už třemi voňavými tituly – ARI by Ariana Grande (2015), Sweet Like Candy (2016) a nejnovější Moonlight (2017). A rozhodně stojí za pozornost, ať už si Arianiny songy broukáte celý den, nebo její jméno slyšíte prvně. Svědčí o tom mimo jiné skutečnost, že prostřední z vůní byla ve své kategorii zvolena „vůní roku“ mezinárodní asociací Fragrance Foundation.

Všechny tři vůně současně nedávno na český trh exkluzivně uvedly FAnn parfumerie. Jaké je tajemné nitro lákavých flakonků ve tvaru broušeného drahokamu ozdobených načechraným pom pomem?

ARI by Ariana Grande

ARI by Ariana Grande.

Bouřlivá, a zároveň elegantní, svůdná a v nitru romantická vůně – stejně jako sama Ariana. Vévodí jí jiskřivé ovocné tóny hrušky, malin a grapefruitu zjemněné něžně ženskými konvalinkami a růžemi. Za příjemnou krémovostí základu stojí kombinace vanilky s pižmem. To vše „okořeněné“ sladkostí bonbonů marshmallow.

Sweet Like Candy

Sweet Like Candy.

Hravá vůně plná energie je doslova návyková. Připomíná lahodný zmrzlinový pohár namíchaný z ostružin, svěžího bergamotu, sladkého vanilkového krému společně s lehce štiplavým rybízovým likérem, ozdobený špetkou omamných květů, cukrovými bonbonky a hoblinkami kašmírového dřeva.

Moonlight

Moonlight.

Toto rafinované „měsíční světlo“ je upředené z černého rybízu, šťavnatých švestek a pivoňky na orientálně laděném základu z vanilky, santalového dřeva a černé ambry. Ani zde nechybí neodolatelná sladkost marshmallow. Své nositelce má dodat sebevědomí a být za všech okolností sama sebou.

Vůně jsou dostupné ve FAnn parfumeriích ve variantě 30 ml za 899 Kč a 50 ml za 1129 Kč.

Foto: ČTK/APInvision/Charles Sykes; archiv

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.