Máme za sebou zásadní Račí novoluní, které v nás, leckdy nevědomky otevřelo jisté otázky. U každého znamení trochu jiné, někdo si je zatím ani neuvědomuje, ale jisté je, že na ně vědomě i nevědomě budeme muset najít odpovědi. Jinak pocítíme silnou nespokojenost.

Beran

V práci je splněno, udělali jste maximum a můžete být na sebe opravdu pyšní. Otázkou ovšem je, jestli to co děláte, vás naplňuje do hloubi duše. Případně, co můžete udělat, aby tomu tak bylo… Co třeba taky trochu myslet na sebe a to nejen po materiální stránce.

Býk

Toužíte po citech, ale navenek vystupujete tak, že vás vlastně žádné nezajímají. Nebylo by špatné si ujasnit, co vlastně chcete. Jestli se chováte drsně, těžko přilákáte partnera romantika – ten by se vás bál… Pubertu máte za sebou, tak už konečně skočte do dospělosti – i ve vztazích.

Blíženci

Partnerství, to stávající nebo možná nové, je u vás pořád v první linii. Jenže proč se vkrádá nespokojenost, proč není vaše mysl zalitá růžovým světlem lásky, i když by to tak vlastně být mělo? Začněte pátrat v minulosti, rodinné vzorce, role matky ve vašem životě… Máte všechno vyřešené tak, abyste mohli jít dál?

Rak

Nespokojenost sílí, a na večírku nebo mezi lidmi ji prostě neutopíte. Naopak byste měli pěkně zalézt do klidu svého domova a začít přemýšlet, klást si nepříjemné otázky. Proč se pořád opakuje ve vašem životě to samé, nemůže to být třeba tím, že než abyste ožehavé věci řešili, raději před nimi zavíráte oči nebo utíkáte?

Lev

Na vás Lvi se všichni dívají jako na extroverty, kteří musí mít vždycky hlavní slovo. Je to zkreslené, že? Tedy někdy to tak určitě bývá, ale tenhle týden jste zrovna vy otevření klidu samotě, a svým nejhlubším myšlenkám – a velmi se vám to vyplatí. Meditujte, využijte intuici a máte vyhráno.

Panna

Od pátečního novoluní na vás sedají náladičky, dokonce nejste ani tak precizní pracanti, jak býváte. Třeba byste se dokonce rádi poflakovali a všechno hodili za hlavu. Pro vás tento týden, na rozdíl od ostatních platí, nepřemýšlejte – to vy totiž děláte až moc. Žijte, prožívejte a odpovědi přijdou samy.

Váhy

Rodinné konstelace, tak by se dal nazvat váš „film“ pro tento týden. Všechno důležité co vás potká bude souviset s rodinou. Budete tlačeni k tomu, abyste si uvědomili, že náš pohled na svět je subjektivní, každý má ten svůj, univerzální pravda neexistuje, a ani vy jste nesežrali všechnu moudrost světa. Mějte tedy pochopení, pro děti, partnera i rodiče.

Štír

To vaše věčné rýpání vás tenhle týden zavede do zábavných i nepříjemných situací. Potkáte totiž protivníka, který je stejný, nebo možná i horší než vy. A bude to bolet, dostat trochu přes prsty. Dobrou zprávou je, že takové vaše zrcadlo, které vám dotyčný nastaví vám nejen pomůže, ale dokonce vás s „rýpalem“ velmi úzce sváže.

Střelec

Gejzíry vášně, ano láska a sex a všechno co s tím souvisí, to vám shora tento týden nabízí. Ovšem je jen na vás, jak nabídky využijete. Všechno můžete přenést do reálné roviny a užít si tak krásné dny. Nebo to může zůstat jen ve vaší hlavě – ale ani to nemusí být špatné…

Kozoroh

Potřebujete něco koupit, zaplatit větší obnos, prostě řešit cokoli kolem financí? Tento týden je k tomu vhodný a také vám nahrává, abyste peníze celkem lehce vydělali. Na nějaký hazard nebo sázení to asi není, ale „poctivou prací“ to půjde docela snadno a bude to i zábava.

Vodnář

Dopřejte si trochu radosti ze života. Jste poslední týdny hodně vážní. Vyrazte na výlet, vyveďte partnera na večeři nebo do kina a pořád myslete na to, že život je jen hra. Od středy dále máte šanci na nečekaný milý přivýdělek, ale když dáte přednost volnu, také dobře.

Ryby

Nezdá se vám, že na penězích lpíte už trochu přes míru. Možná si to neuvědomujete, ale vy opravdu všechno přepočítáváte a ještě se přitom schováváte za těžký osud. Vzpamatujte se, život je přece i o jiných věcech než o tom, jestli si můžete dopřát to a nemůžete ono.

Foto: profimedia