Tak upřímně, já bych toto téma nedodržoval až tak důsledně, ale vesmír má jiný názor. Prostě tento týden bude o lásce, vztazích a hlavně našem přístupu k nim. Vyrojí se staré vztahy a my budeme mít za úkol najít nová řešení a pohnout se dál.

Beran

Energie přetrvává a buďte za to rádi. Zima není leckdy moc vlídná a na vás tento týden bude, abyste dořešili aktuální vztah, tedy to co se vám nelíbí na vašem partnerství. Důležité bude věci pojmenovat, což nebývá nikterak příjemné. Nezadaným se do života vrátí osudový milenec, jestli je to dobré, toť otázka…

Býk

Single Býci budou mít štěstí v navazování nových známostí, zejména středa a konec týdne budou k tomuto účelu jako stvořené. Ovšem nečekejte, že přijede princ na bílém koni. Přinejmenším pravděpodobně budou princové dva, jak ale poznat toho správného a co když bude mít každý trochu toho ideálního a trochu toho, co se vám nelíbí?

Blíženci

Tento týden prověří, jak jste ukotvení ve svém stávajícím partnerství, je to silný vztah, který přetrpí i horší časy nebo něco „dře“. No a jak jinak to poznat než tak, že se do vašeho života dostane někdo zajímavý, kdo vás bude pokoušet. Možná se vám to zdá nemožné nebo už dopředu víte správné řešení, ale jen zkušenost ukáže.

Rak

Děláte ve vztazích pořád tu stejnou chybu? Máte jasné zásady, které ovšem padnou na vztahovém bojišti? Tak právě tohle bude vaším tématem pro tento týden. Asi už jste pochopili, že tímto způsobem se věci nedají řešit. Tak už jen najít ten správný způsob, kterým to půjde.

Lev

I u vás půjde o uvedení věcí do praxe. Po minulém týdnu jste pravděpodobně na správné cestě, možná jste už našli nový způsob, jak věci uvádět do praxe. Tento týden pak prověří, jestli dokážete vydržet a nepodlehnout pokušení, vrátit se k staré, vyšlapané cestě, která je ovšem slepá…

Panna

Nezadané Panny touží letos najít konečně partnera pro život, možná založit rodinu… A není to vůbec nemožné, jen musíte pochopit, že láska není o pravidlech. A že vzorce, které máte v hlavě a podle kterých by měl vztah podle vás fungovat, v praxi neplatí. K ujasnění si těchto věcí budete mít celý leden – a hvězdy radí – kašlete na pravidla použijte intuici.

Váhy

Váhy budou více než vztahy řešit zdraví, pořád to není ono a cítíte se, že nemoc brousí okolo. Leden pro vás obecně není úplně nejpohodovějším měsícem. Šetřete se a víkendy prožijte v klidu. Přesto i u vás jsou vztahy velké téma. Zaměřte se na pocit,  že vás ostatní dostatečně nerespektují a s ním pracujte.

Štír

Jako jedno z mála znamení půjdete tímto týdnem vítězně. Mnohé jste si uvědomili a ve stávajících vztazích jste si udělali pořádek. Nezadaní Štíři mají šanci potkat někoho zajímavého, ale bude dobré být obezřetní a nepouštět si zajímavého potenciálního partnera hned do svého života. Důvěřuj, ale prověřuje je pro vás dobré heslo.

Střelec

U Střelců stále přetrvává, že vztahy budete přehodnocovat spíš u vašich dětí, zejména pokud jsou v pubertálním nebo post pubertálním věku. Bude nutné si stanovit hranice, ale také pochopit, že proti vám už stojí hotové osobnosti, které nepodléhají vašim příkazům. Možná to bude těžší než bojovat na partnerském poli.

Kozoroh

U Kozorohů by mohlo dojít k zajímavému momentu, kdy do zaměstnání, pravděpodobně na vám podřízenou pozici nastoupí někdo, ke komu vás to přitahuje přímo magickou silou. Ten člověk je ale, stejně jako pravděpodobně i vy, zadaný. Jak se poprat s touto výzvou? Možná na začátek ověřit, jestli se vám podobná situace už někdy nestala.

Vodnář

Někdy na partnera kladete přehnané cíle a požadavky, i když vás miluje, nejste přece jedno tělo a jedna duše. Buďte tolerantnější a nechte ho trochu vydechnout. Bylo by dobré, abyste se věnovali nějakému vlastnímu zájmu a jeho nechali vyrazit si s přáteli a pobavit se. Hrozí totiž nepěkná ponorková nemoc.

Ryby

Jste unavení a podráždění, bylo toho na vás poslední dobou moc a teď je nutné si odpočinout. Co takhle wellness víkend nebo třeba odpočinek někde na horách? Pokud tělu a mysli neulevíte, budete svůj vnitřní vztek pravděpodobně ventilovat na partnerovi a to není dobré…

 

Foto: depositphotos.com/AntonioGuillemF