Co říci o nastávajícím týdnu – nebude dobrý nebude špatný, bude prostě takový, jaký si ho uděláte. Adventní doba je opravdu silná a tak se většině z nás více otevře emoční část osobnosti, což může být dobré a obohacující, pokud nepřidáte alkohol…

Beran

Bude vám smutno, tak nějak neurčitě. Budete mít tendenci objímat své blízké a zapalovat svíčky a rozjímat, což je, věřte nevěřte, naprosto ideální. Jen pozor, ať nepřejdete s roztomilosti a příjemna do patosu.

Býk

Budete pohrouženi do plánování, tedy možná se vám v hlavě zatím nejrůznější plány honí a bylo by dobré je hodit na papír, protože tento týden vám to opravdu „půjde“. Co se emocí týče, riziková bude sobota, pozor na divoké večírky – skončily by kocovinou a emočními výlevy.

Blíženci

Upřímně, nejlépe by vám bylo doma pod peřinou, kdybyste pospávali a pak koukali na televizi, nejlépe na nějaké nenáročné, zamilované komedie. Tento plán je asi neproveditelný, tak alespoň dostatečně odpočívejte. Pozor na drby a pomluvy, nepěkně by zamíchaly kartami.

Rak

Pořád si slibujete, že dořešíte věci, které vás už delší dobu zneklidňují, ale zatím je jen u plánů. Tento týden je dobrý na vyřešení restů, ale musí to být v klidu – žádný spěch, případně upřímný rozhovor… oboje by mohlo pomoci.

Lev

Padla na vás sváteční, adventní atmosféra a to je moc dobře. Potřebujete především klid a také pozornost svých blízkých. Uspořádejte doma večeři pro nejbližší přátele, uvařte trochu popijte a bude vám prima. Jen pozor, ať nic z toho nepřeženete…

Panna

Pořád je tu jistý pocit nespokojenosti, který pravděpodobně pramení z citové příčiny. Popřemýšlejte, kde je jeho původ, proč se necítíte dobře, i když se vlastně máte hezky. Až na to přijdete, nic prosím neřešte, nechte vše v hlavě uležet a řešte až příští týden.

Váhy

Váš partner má pocit, že se všechno točí jen kolem vás, že všichni plní, co vám na očích vidí a vy si jen užíváte. Vy asi takový pocit nemáte, ale pokud s ním chcete tyto věci probírat, našlapujte opatrně, konverzace může skončit pochopením nebo velkou hádkou.

Štír

Je čas naplánovat adventní čas, ale hlavně Vánoce. Pořád vás napadá, že by tento rok mohly být jiné, než roky předešlé. Pokud byste to tak chtěli, je čas se vrhnout do příprav a hlavně do všeho zasvětit rodinu.

Střelec

Poslední týdny byla u vás v rodině trochu složitější komunikace. Proto místo abyste vymetali vánoční večírky, raději připravte večírek u vás doma a pak už se věnujte jen vašim blízkým. Začněte péct cukroví a nakupovat dárky, šplhnete si…

Kozoroh

V práci vás dosti přetěžují a vy jste přepnutí čistě na pracovní rovinu. Chtělo by to trochu relaxu, nejlépe někde v přírodě. Udělejte si adventní výlet s celou rodinou a pak naznačte šéfovi, že potřebujete také někdy odpočívat a věnovat se rodině. O prémie nepřijdete.

Vodnář

Je čas si dopřát to, co máte nejraději – tedy dobré jídlo. Dávkujte ho opatrně, ale nebojte se se oddat debužírování. S tím jde samozřejmě ruku v ruce i vánoční pečení. Jen pozor na alkoholové debužírování, to by vám moc dobře neudělalo. Sklenička a dost…

Ryby

Za poslední dobu se vám podařilo pořádně vyspat a hezky dobít baterky. Proto tento týden, který bude dosti vyčerpávající, zvládnete hravě. Očekávejte náročnější návštěvu a také hodně pracovních povinností, které na vás šéf navalí.

Foto: profimedia