No upřímně, doba je bouřlivá a události „jedou“ rychleji, než bychom leckdy chtěli. Tenhle týden bude klidnější a pro mnohé šťastnější – tak si užívejte!

Beran

Protože zima nás ještě nečeká, vzácné chvíle volna prožijte u vody nebo někde ve stínu lípy s prima drinkem. Jediné, co by vám mohlo tento týden ohrozit jsou zdravotní trable typu – zánět močového měchýře – takže převlékejte mokré plavky…

Býk

Pokud necháváte věci plynut a nesnažíte se vše „řešit“, užijete si tento týden skutečnou pohodu – partner vás bude, v rámci svých možností opečovávat, potomci nezlobí, prostě klídek. Pokud ovšem chystáte návštěvu u příbuzných, raději ji odložte, tam by bylo na hádky zaděláno.

Blíženci

Pokud je to vaše „parketa“, užívejte chvíle svého volna prací na zahradě mezi rajčaty a dýněmi. Taková práce vám bude dávat smysl a udělá dobře vaší duši. Jinou možností jsou dlouhé procházky v lese a třeba koupel při měsíčku. Prostě příroda je váš relax.

Rak

Spadne z vás velká tíha, ale jen za předpokladu, že prožijete týden jen s těmi, se kterými je vám vážně dobře. Vzadu, v koutku vaší duše se skrývají smutné představy o vaší, pravděpodobně, partnerské budoucnosti, ale dokážete je zahnat, aspoň na chvíli.

Lev

Jste trochu ve stresu, protože vás čeká seznámení, možná pracovní možná něco více a vy si nemůžete pomoci a promítáte do něj své představy. Zkuste dýchat – tedy jednou z cest pro vás, jsou dechová cvičení, která vám v podobných situacích pomůžou, jako nic jiného.

Panna

Na svou pečlivost budete tento týden dost „rozvolněné“, milé Panny. Na vlastní kůži totiž zažijete, že méně je více, tedy splnit jednu povinnost denně a dělat to v klidu, bez přemýšlení nad tím, co vás ještě čeká, je tak nějak více uspokojivé, než se sedřít…

Váhy

Bez zjevných příčin budete tento týden v melancholické náladě. Ale nebojte, bude to milá melancholie – v hlavě se vám budou řadit myšlenky na lidi a věci z minula. Možná trochu uroníte slzu a zavzpomínáte na starou lásku, ale především si připomenete své plány a touhy a začnete na nich zase trochu pracovat.

Štír

Z pracovního prostředí se pomalu budete vracet domů – tedy více zaměříte pozornost na členy své rodiny ale také na prostor který obýváte. Ještě není čas na fyzické změny, ale tento týden budete mít hlavu plnou zajímavých nápadů, jak zlepšit své bydlení.

Střelec

A je to tu, leccos vám minulý týden došlo, a vy se konečně zklidňujete. Je vám lépe, jste uvolněnější a stres pomalu odchází. Pokud chcete tuhle „proměnu“ dotáhnout do konce, bylo by dobré se přestat bát samoty, a naopak v tichém rozjímání strávit, třeba aspoň jedno odpoledne.

Kozoroh

Přijde si k vám pro radu někdo, na kom vám záleží a možná k němu chováte i nějaké skryté city. Bude jen na vás, jestli vaše rada bude zahrnovat vlastní prospěch, nebo jestli vsadíte na nezištnost. Pozor na ego, to tady není dobrým rádcem.

Vodnář

Je čas, zlikvidovat některé zlozvyky, co vám otravují život a nejen vám, ale i lidem ve vašem okolí. Teď nastává čas, kdy zvládnete zvítězit. Bylo by ale dobré požádat o pomoc odborníka na tuhle problematiku. Vy to zvládnete a radosti z toho se nic nevyrovná.

Ryby

Opravdu spokojení budete, když si přestanete nalhávat věci, které už dávno nejsou pravda. Proč utíkat do pohádek, vždyť přece váš život stojí za to žít. Stačí zapracovat na pár drobnostech a bude ještě lepší. Napište si malý seznam – co ještě zlepšit, a dejte si na to dostatek času. Za půl roku může být vše ještě lepší.

Foto: profimedia