Chcete se cítit báječně a sexy? Máte větší prsa a nemůžete najít ten správný model a velikost? Vyhrajte valentýnské dárkové poukázky k nákupu sexy prádla TRIOLA. Vybírat můžete krajkové modely z limitované kolekce, jejíž materiály, barvy a střihy se už nikdy nebudou opakovat. Vyhrajte hodnotné poukazy!

Nabídka velikostí podprsenek je u Trioly veliká – nabízí modely s koši od B do K a s obvody pod prsy od 65 do 100. Do soupravy k podprsence si můžete vybrat střih kalhotek, který vám vyhovuje – klasický, pasový, či pohodlné panty a odvážné brazilky.

Český výrobce šije prádlo pro české ženy. Nabízí speciální střihy pro velká prsa, s širšími ramínky, modely se zmenšovacím efektem, s fixací ramínek vzadu, modely vhodné při asymetrii prsou.

Zvedne prsa i sebevědomí

U Zemského soudu v Praze byla TRIOLA zaregistrována na konci roku 1919 jako společnost na „výrobu korzetů pro dámy, košil a prádla pro pány“. Vznikla v éře, kdy ženy korzety odkládaly a s podprsenkami začínaly jen ty odvážné. V té době se tančil charleston, rok jsme už neměli císařepána ale prvního prezidenta, byl zkonstruován první hydroplán, založen Čedok a moderní ženy už vyzkoušely výhody toustovače, ledničky a Luxu (čili vysavače).

„Podprsenka je vlastně minimalizovaný korzet. A my ženy chceme po tom malém kousku prádla maximum super vlastností: aby zformovala náš dekolt, zpevnila jej, vyzvedla i povadlé poprsí do očekávané výšky, opticky zeštíhlela naši postavu, srovnala držení těla. A aby samozřejmě nikde netlačila, neškrábala, abychom vůbec nevěděly, že podprsenku nosíme,“ vypočítává představy žen o tom nejmenším kousku oděvu designérka a modelářka Trioly, Dana Čermáková. Dobrá podprsenka dokáže více než jen obléknout prsa. Tím, jak zvedne i povadlá prsa do očekávané výšky, pozvedne často ženám i jejich sebevědomí. TRIOLA pečuje o „unikátní část českého národního pokladu“ – o bujné dekolty českých žen a dívek. A šije jim prádlo téměř na míru, tedy od velikostí košů B po fantastické K. „Ve svém oboru patříme k lídrům, a to ve vývoji, materiálech, produkci i následném klientském servisu,“ komentuje situaci ve firmě Veronika Matoušková.

Nápovědu najdete na www.triola.cz

Soutěžit jste mohli do čtvrtka 15. 2. 2018 do 14:59 hodin.

Výherci: B. Klejchová (Hodonín), O. Furáková (Čelákovice), H. Pětivoká (Hradec Králové)

 

Kompletní pravidla soutěže a souhlas se zpracováním osobních údajů.

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.